Korres

Ár:   €19.5   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Profi Med, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   €19.5
Lelőhely:   Profi Med, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• 98,6% természetes összetevő | Tisztítja és eltávolítja a felesleges olajat.
  • Élénkítő és kiegyensúlyozó tonik, ami eltávolítja a sminket, a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, matt arcbőrt eredményezve.
  • A gránátalma és a varázsmogyoró kivonat összehúzza a pórusokat, miközben tonizálják a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Inpassionoftastylife

2020. augusztus 22.

Nekem sajnos nem hozta meg a kivant hatast, pedig nyaron nagyon olajos a borom es a szaga is eros...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

juditkaa70

2016. augusztus 22.

Kellemes gránátalma illata van. Alkoholtartalma miatt szárító hatású. Leginkább csak zsíros bőrűeknek ajánlanám. A tág pórusokat szépen összehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

souzanna

2016. május 14.

A Korres család arctisztító termékeit most már lassan két éve használom. Nem tudom, hogy miért, de csak ez a gránátalmás arctonikjuk van, amit zsíros és kombinált bőrtípusúaknak ajánlanak. A tonik alkoholt is tartalmaz, amitől ódzkodtam, mert hát az mégis csak szárít, de azért megvettem. Nem is bántam meg. Felfrissíti a bőrt, eltünteti még a sminkem maradékát is, az illata nagyon kellemes, csak hát szárít. Ezt érzed rögtön miután áttörölted az arcodat, elkezdi kicsit húzni a bőrt. Mivel nagyon szeretem a koreai szépségálpolási termékeket, gondolkodtam rajta, hogy inkább lecserélem egy olyan tonikra, amiben nincs alkohol, de örülök, hogy nem tettem. Fél éve valamitől aknés lett a bőröm és ez a tonik egyszerűen megváltás volt. Fertőtlenítette, szárította és nyugtatta a fájó bőrömet. Úgyhogy nem vagyok hajlandó megválni tőle. Soha. Viszont száraz bőrűeknek semmiképpen sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate