Kräuter

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Borsmenta, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kellemes illatú gél komplex összetevőivel maximális hatékonysággal regenerálja a bőrt. Gyógyító hatású Poli-Helixan-ban vagy más néven csiga kivonatban, kalcium-karbonátban, allantoinban, fehérjékben, A-, C-, E-vitaminokban és egyéb aktív összetevőkben gazdag.

• láthatóan kijavítja a hegeket
  • védi a bőrt a külső behatásoktól
  • megakadályozza a káros baktériumok növekedését
  • a fehérjék táplálják és kisimítják a bőrt
  • az allantoin segíti a bőr regenerálódását

Tekka

2019. szeptember 10.

Nagyon szeretem, puha és hidratált lesz tőle a bőröm, a bőrhibákat is gyorsan eltünteti illetve lehúzza a pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Vivkoo

2019. március 29.

Szamomra az egyetlen krem ami megerdemli az ot csillagot a "csodazer" nevet. A legjobb krem a vilagon, nem draga,sokaig eleg , babapopsi sima lesz tole az arcom ! Anyukam kiprobalta az osszes marka csigageljet, de mar csak ezt hasznalja ! Minden nonek kotelezo !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

emptyseat

2018. november 17.

A leglátványosabban segítő krém, amit valaha használtam. Főként menstruáció előtt a bőröm nagyon gyulladt és pattanásos, olyankor napi két-három alkalommal használom a krémet, és mindig gyönyörűen lenyugattja az. Néha közvetlen a pattanásra teszem. Nem csodaszer, de néha ugy érzem, az... mindent pénzt megér annak, aki gyulladt stb. Csípése, égésre is használom,
Illata nagyon kellemes, nyugtat.
Nem ragad egyáltalán, hidratál.
Ui.: csak az a fránya alkohol ne lenne az összetevők között. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Illata nagyon kellemes, nyugtat.
Nem ragad egyáltalán, hidratál.
Ui.: csak az a fránya alkohol ne lenne az összetevők között. :/

Lovemyhair

2018. november 5.

Nála tökéletesebb krém nem létezik! Nagyon problémás a bőröm, mindig van pattanásom és mindig heg marad utánna, de ez a krém csodákra képes. Egy éjszaka alatt enyhíti a pirosságot, eltűnteti a kisebb pattanásokat( a nagyobbakat két éjszaka alatt), ez nálam nagy siker, mivel volt olyan, hogy egy-egy pattanás hetekig nem javult. A hegeket is szépen halványítja, persze teljesen eltűntetni egy nagy heget egy csodaszer sem képes, de ő nagyon jól teljesít. Nagyon jó a ráncokra is, majd biztos őt fogom használni nem pedig a méregdrága semmit nem érő ránctalanítókat, mivel ez a csigakrém édesanyámnak is nagyon bevált ebből a szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Patimami

2017. november 15.

Kellemes állagú. Jó illatú gél. Különösebb javulást tőle nem tapasztaltam sem az akne sem a bőrhibák terén. Viszont plusz pont hogy nem zsírosít kellemes tapintású a bőröm tőle. Hátránya, hogy bele nyúlkálós nem pumpás. Újra nem veszem most egy másik márka csiga géljét készülök rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

seraphim

2017. november 1.

Szeretem ezt a kremet. Nem is tudom miota hasznalom, de mar vagy 2 honapja folyamatosan kenem vele az arcom azon reszet, ahol hegek vannak vagy pattanasok. Leginkabb az allam kornyeken vannak gyulladt, piros pattanasaim.. (Acne)
A hegeket, a folyamatos hasznalattol, szepen halvanyitja, a gyulladt reszeknel enyhiti a pirossagot. Felvaltva hasznalom az Akneroxid 100 mg/g gellel, ami a pattanasokat szepen huzza le. :) viszont az nagyon szarit, ugyhogy csak a pattanasokra kenem.
Ezzel a csiga kremmel megvagyok elegedve teljesen, allaga es illata kellemes, egy ici-picit csip amikor felviszem az arcomra, de en szeretem. :D par perc utan nem lehet erezni mar.
Kitarto hasznalat utan orom latni, hogy javul az arcborom. :) mindig is gondom volt az acneval.. Mindenkinek ajanlani tudom csak ezt a kremet! Megéri! :) ja es eleg sokaig kitart egy tegely. :) hamarosan ujra lesz rendelve.

Borsmenta

2017. február 23.

Ajándékba kaptam ezt a gélt a problémás bőrőmre. Nem nagyon találtam róla véleményt ezért is írok. Én nagyon szeretem, azóta újrarendeltem, sőt már a barátnőm is ezt használja.A márka egyes termékei gyógynövényboltokban fellelhető, ezzel viszont én még nem találkoztam, tudomásom szerint csak rendelhető. Jó az állaga, az illata kellemes, gyorsan beszívódik. Patttanásokra nagyon jó. A legtöbb pattanásokra való készítmény nagyon szárítja a bőrt, ez viszont amellett hogy segít eltűntetni azokat, illetve megakadályozza kialakulásukat, megfelelően hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

kisanna20000

2017. február 10.

talán már egy fél éve használom általában reggel közvetlen arcmosás tán mielőtt feltenném az alapozót/korrektort. Néha eléggé száraz lesz a bőröm és olyankor egy áldás a krém... puha,kellemes ilattú selymes és hidratált lesz a bőröm...bár azért le kell vonnom egy csillagot, mert a pattanás hegeimet nem nagyon halványitja/tünteti el....de amúgy nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol