Kräuterhof

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Herbaház, MediLine, Bijó, Patikák, egyes Rossmann üzletek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildex, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Herbaház, MediLine, Bijó, Patikák, egyes Rossmann üzletek
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló formulája, a csiganyálka kivonat révén újítja meg bőrét. A gél hatékony aknék, hegek, ráncok, terhességi csíkok kezelésében. Àpolja az érett bőrt, csökkenti a ráncokat és bőregyenetlenségeket, illetve megakadályozza ezek újra kialakulását. Bőrfeszesítő hatásán keresztül ápolja a pórusokat, tiszta egészséges és sima bőrt eredményez. A bőrének új ragyogást, új megjelenést kölcsönöz. A finom illatú gél egy olyan komplexet tartalmaz, amely elősegíti a bőr regenerálódását, növeli a bőr rugalmasságát, emeli, javítja a bőr nedvességtartalmát, látványosan elősegiti a hegek gyógyulását.

VickyV

2021. február 15.

Egyelőre pozitívnak látom/érzem a hatását, de! én is nagyon meglepődtem, mennyire alkoholos. Kicsit olyan, mintha technocolt kennék az arcomra😬😄
Maga az illat és az állag kellemes, de megpróbálom nem elképzelni, hogy csiganyálka van benne, és hogy vajon hogyan készült.
Mivel én amúgy is ápolom az arcom, így egyelőre nem érzem, hogy szárítaná.
Talán később még update-elek.
(A flakon szerintem elég igénytelen, főleg az árkategóriához képest. Mint egy alsókategóriás lábkrém.)
Azért 4*, mert puhábbnak tűnik a bőröm tőle eddig, és ez a lényeg☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Mivel én amúgy is ápolom az arcom, így egyelőre nem érzem, hogy szárítaná.
Talán később még update-elek.
Azért 4*, mert puhábbnak tűnik a bőröm tőle eddig, és ez a lényeg☺️

Lazurit

Korcsoport: >54
2018. november 4.

Sajnos nem néztem meg elég gondosan az összetevőket, csak arra figyeltem, hogy a csiganyálka elöl legyen a listán. Az első összetevő a víz, a második az alkohol. Még otthon sem néztem meg az összetevőket, csak azután, hogy magamra kentem, és nagyon kiszáradt a bőröm. pedig éppen azért vettem, hogy emelje a bőr nedvességtartalmát, és a rugalmasságot. Csak úgy tudom használni, ha utána hidratálom a bőröm. Ezért csak 2 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.