Krave Beauty

Ár:   $28   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DuendePadme, Módosítva: 2019. november 6.

Ár:   $28
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőrhöz kíméletes, minden mentes, a védőréteget megóvó (és tápláló) termékek fejlesztenek. Kevesebb, mint 10 alapanyagból készített, bárki bőrápolási rutinjábanélkül gond nélkül beleolvad. Táplálja, hidratálja a bőrt.

DuendePadme

2019. október 30.

A márka és Liah Yoo rajongója vagyok, egyértelmű volt, hogy a megjelenés napján be is szereztem a krémet. Szerencsére vannak olyan Ebayes eladók, akiktől lehet rendelni addig, amíg Európába nem szállítanak közvetlenül. Tetszik a bőrápolási filozófiája (ld. Krave Beauty honlap - angol nyelven), így úgy voltam vele, hogy mit veszthetek egy sima egyszerű hidratáló krémmel...
Csomagolás: 80 ml tégely csurrig van töltve fehér krémmel. A tetőt lecsavarva megtaláljuk a barna spatulát is, amin egy lyuk is van, így nem kell kidobni, hanem akár kulcstartóra is tehetjük díszként (zseniális ötlet és környezettudatos is egyben).
Állag: na itt kicsit meglepődtem, hiszen ránézésre egy sűrű nehéz krémről van szó, féltem is, hogyan fog ez tetszeni a zsírosodásra hajlamos, vízhiányos bőrömnek. Ahogy a krém a bőrhöz ér, megváltozik az állaga, könnyed és vízes lesz, másodpercek alatt beszívja a bőröm, nem nehezít, egyáltalán nem csillog át (helye a rutinban reggel: arcmosás, toner, C vitamin szérum, Oat so Simple, fényvédő).

Összegzés: ennyire könnyed krémmel soha sem találkoztam még, amit ennyire szeretett volna a bőröm. Nemcsak télre tökéletes a rétegzős rutinban, hanem nyári meleg sem lehet az ellensége.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.