Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Kategória:   Egyéb

Kész sminket fixáló hajtógázas spray.

BubuMaczko

2013. december 13.

Egyszer próbáltam sminkiskolában, selyempor felvitelére, és arra tökéletesen be is vált. Mindennapokra nem tudnám elképzelni, de az adott célnak megfelelt. Ecsetre fújtam, aztán jött a selyempor, így vittem fel. Nem éreztem ragacsosnak, mégis fenn maradt, ahogy kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

Anettka

2013. december 1.

Én azt gondolom, hogy alkalmanként ezt a sprayt simán lehet használni, ha mondjuk valaki heti egyszer használja, semmi baja nem lesz tőle, tutira fixálja a sminket. Egy ilyen kiszerelést szerintem a hébe-hóba sminkelőknek felesleges is venni, annak meg ártalmas lehet, aki minden nap használná. Akkor inkább egy tuti alapozóba fektesse ezt a pénzt. De egy sminkesnek ez alap. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

LexiSmink

2012. június 2.

Egy fixálónak nem feltétlen kell ragacsos utóérzése lenni, de ennek van és nekem ez kellemetlen. Minden nap is nyugdtan használható lenne, szerintem sokan használnak sminkfixálót, csak nekem ez nem vált be, mert pattanásos lesz tőle a bőröm, pont emiatt a ragacsos réteg miatt, mert eltömíti nagyon a pórusaimat, vagy nem tudom miért. Nekem az E.L.F. fixálója vált be. Olcsóbb és jobb. Ha drágább lenne, akkor is azt venném, de ez még nem jelenti azt, hogy másnak meg nem ez lesz a jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

giudittina1978

2012. május 13.

Már írom is :) Egy kicsit furcsa, hogy rá kell fújni az arcra. Egy fontosabb eseménynél lehet használni, de folyamatosan, minden nap szerintem ártalmas lehet, mert gyulladást okoz, pedig a bőröm nem gyulladt és csak egyszer használtam. Fújás után egy kicsit ragacsos érzete van és mintha maszkot viselnél.
Viszont a flakonon jelzik is, hogy ez egy professzionális termék, nem hétköznapi alkalmakra van, hanem azoknak akik színházban, tévében, a filmek világában dolgoznak.
Ezen az oldalon találtam meg viszont az Alverde sminket fixáló kis spray-t, ezt kiváltani, de még nem próbáltam, így még erről nem tudok írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

Emolliensek: Isopropyl Myristate, Diisobutyl Adipate
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate