Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PankaManka, Módosítva: 2013. április 6.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Professzionális szárazpúder, amit főleg TV-produkciókban használnak a felvitt színek hangsúlyozására, de finispúderként is megállja a helyét. Erős fedés, poralapú púder.

mankablogja

2013. április 9.

Update:
Mivel jön a nyár,elkezdtem szoláriumba járni,és így már nagyon jó az összhatás.Megtartom.Egész nap tartós,nem kell újra kennem,bársonyos a bőröm tőle,és így már a szín is teljesen passzol.A nagy,ismert márkák,több ezres árkategóriában,és kicsi kiszerelésben elbújhatnak számomra emellett a púder mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Update:

PankaManka

2013. március 28.

A Supracolor krémalapozóval együtt rendeltem meg.Meglepődtem,mert a kisebb kiszerelés is óriási,60g,és 2000Ft-ba került.Ehhez képest az Alverde porpúderem csak 10g-os:) Nagyon jó púder,szépen mattít,bársonyos bőrt eredményez,viszont mivel kép alapján rendeltem a színt,a natural árnyalat egy kicsit rózsaszínes nekem,bár felvéve nem rossz:) Ha megmarad,elhasználgatom,de ha valakit érdekel,szívesen megválok tőle.Egyszer használtam :)
A szín kiválasztás miatt nem vonok le csillagot,hiszen az az én problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

A szín kiválasztás miatt nem vonok le csillagot,hiszen az az én problémám.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.