Kurland

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   5 x 3 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kurlandkozmetikumok, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kiszerelés:   5 x 3 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez az ampulla hatékony fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, és antioxidáns hatású. Tömjén- és rozmaring kivonatokkal gátolja a fertőzések tovább terjedését, regenerálja és hámosítja a sérült bőrt. Különleges Garcinia Indica (kokum vaj) és Schizandra Sphenanthera ("ötízű bogyó") összetevője gyorsan segít a problémás bőr regenerálásában. Nyugtató és hidratáló hatású, rugalmassá teszi a bőrszöveteket, öregedésgátló, erősíti a bőr ellenálló képességét. Gyulladt, aknés (pattanásos) bőrre ajánlott kúraszerű használata 10 napon keresztül, napi fél ampullát bemasszírozva a bőrbe. Ásványi olaj-, parabén- és tartósítószer-mentes.

Antioxidánsok: Schizandra Sphenanthera Fruit Extract

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.