Kylie Cosmetics

Ár:   $16   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: candy28, Módosítva: 2019. március 6.

Ár:   $16
Kategória:   Sminkek szájra

Ultra magas fényű szájfény, hozzáadott shea vajjal, ami ápolja és fényessé teszi az ajkakat. Használható magában, vagy a kedvenc rúzsunk felé is.

candy28

2019. április 14.

Megszereztem már egy pár árnyalatban (23, Daddy's Girl, Slept On) és azt kell mondjam imádom őket. A jól megszokott "Kylie illata" van ennek a terméknek is. Ami nagy pozitívum, hogy az applikátora messzemenőkig jobb mint a többi "régebbi" formulájú szájfényeinek. A csillámok mellett vizes hatást is ad az ajkaknak.
Jó vele dolgozni. Amikor csak tehetem viselem, akár rúzsok felé is, de egy szájkontúr ceruzával előkészített ajkon is szépen mutat. Nyílván mivel gloss nem a legtartósabb választás, de attól jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.