Kylie Cosmetics

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mkdorina, Módosítva: 2021. szeptember 28.

Kategória:   Ajakápolók

Az olajban lévő bőrápoló formula egy úttörő ajakdúsító komplexen alapul, amely láthatóan feltölti az ajkakat, és az erős antioxidánsoknak köszönhetően megakadályozza az idő előtti öregedés jeleit. A gazdag formula tápláló kókuszolajjal javítja az ajkak érzékeny bőrének nedvszívódását és ezáltal csodálatos ápolásról, valamint tápláló E-vitaminról gondoskodik, amely segít helyreállítani az ajak hidratációs szintjét.

KisHeni

2021. szeptember 28.

Bevallom kétkedve próbáltam ki, ....... valljuk be túl híres családról van szó.... :) DE ez egy hihetetlenül jó ajakolaj. Még akkor is csodát művel az ajkaimmal ha szét vannak száradva. Kellemes illata van és jó sűrű állagú ajakolaj, nem az a lefolyik a számról cucc, azokat nem szeretem. Az ára horror, de végre valami aminél nem csak a nevet fizettem meg, de a tudást is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó segédanyag.