Kylie Cosmetics

Ár:   $24   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildi98, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   $24
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A pumpás kiszerelésű arctisztító hab gyengéd tisztítást ígér, szárító érzet nélkül. Kiwi mag olajat tartalmaz, ami gazdag omega-3 zsírsavban és E-vitaminban. Ezenkívül vízmegkötő glicerint és kókuszból kinyert gyengéd tisztító összetevőt és Sodium Hyaluronate-ot, vagyis a hialuronsav jó formáját is tartalmaz.

candy28

2020. január 12.

Már egy ideje szemeztem vele, aztán egy Kylie Cosmetics-es rendelésemhez kaptam ajándékba egy pici 30 ml-es mintát. Néztem, hogy milyen picike, na ez hamar elfogy. Már többször használtam, heti 2-szer mosok vele arcot és még nem sok hiányzik belőle. Nagyon jól habzik. Pici illata van, nem tolakodó nem is értem miért van benne a piros pöttyös illatanyag összetevő. Nekem eddig bevált. Ha legközelebb akciós lesz, biztos, hogy lecsapok rá. Az eredeti termék jó nagy kiszerelésű, jó sokáig elég lesz. Csak kár, hogy ilyen körülményes és drága beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.