Kylie Cosmetics

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   folyékony ajakrúzs: 3,25 ml, szájkontúr ceruza: 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:   folyékony ajakrúzs: 3,25 ml, szájkontúr ceruza: 1 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Lipkit tartalma: 1db folyékony, mattfényű ajakrúzs és 1db szájkontúr ceruza.

15 árnyalatban kapható

Ár: 3000ft , Eladó: ilyencsakegyvan
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 5000 forint postaköltséggel , Eladó: mixerhun
Állapot: sosem próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: fizetés banki utalással, kizárólag postával küldöm!
Massacre

2019. május 31.

Két árnyalatban szereztem be, High Maintenance (ami egy világos rózsaszín árnyalat), valamint Tipsy (ami egy sötétebb lilás-rózsaszín). Mindkettőt nagyon szeretem, természetesen a viágosabb árnyalathoz gyakrabban nyúlok mert tényleg szinte mindenhez jól megy, nagyon tartós is, nekem egész nap fent marad a számon (kivéve ugye ha valami olajosat eszem mert akkor persze kopik). Nagyon kellemes illata is van, de felvitel után már nem érezni. Én nagyon vékony rétegben szoktam felkenni mert amúgy szárít kicsit és beleül a redőkbe, de ha ajakápolót teszek alá és figyelek, hogy tényleg csak nagyon vékony rétegben vigyem fel, akkor nagyon szépen mutat. A szájceruza külön jó hozzá szerintem mert ha valahol ki kell egyengetnem a szám szélén, akkor nagyon könnyen meg lehet vele oldani. Egyet fizet, kettőt kap akció keretén belül érdemes beszerezni, én több dolgot is rendeltem és vámkezeltetni kellett, ami elsőre kicsit ijesztő lehet, de minden le van írva a posta oldalán és a papíron is amit küldenek. A szállítási költség és a vám miatt nem biztos, hogy fogok még rendelni, de egyébként nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Bzsofia35

2019. május 18.

Candy K tulajdonos vagyok, a cinco de mayo leárazásban( 1-et fizet 2-t kap) barátnőmmel közösen beruháztunk 1-1 lipkitre. Szóóval csak ismételni tudom az előttem szólókat, nem szárít, kellemes az illata ( nekem a a baileys-hez hasonlít), hosszan tartó stb stb. de ami számomra a legnagyobb meglepetést okozta az a szájkontúr ceruza!! Semmihez se fogható! Szuper könnyű használni. elsőre fura és bénázik az ember, de utána már minden simán megy, és olyan tartós lesz tőle az egész sminked, hogy az valami hihetetlen!! érdemes figyelni az akciókat, ja és a 29 dolláros lipkittel átcsúsztunk a vámon nem kellett 27% áfát fizetni!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

candy28

2019. április 1.

Régóta szerettem volna már egy Lip Kit-et, így hát beszereztem egyet BOSS árnyalatban. Mostanában piros rúzs mániás vagyok. Eddig nem voltam az ajakkontúr ceruzák híve, de most már az vagyok. Nagyon jó a ceruza, szépen tudok vele festeni. Szerencsére nekem egyben van a ceruza. Szép piros szín, soft cherrynek írja, nekem inkább pirosasabb az ajkamon. Megdicsérték már egy páran rajtam. :) Szeretem nagyon főleg azért is, mert matt ezáltal olyan, mintha nem lenne semmi a számon. Nem kenődik. Szóval jó vétel volt. Később biztos beszerzek még pár színben.
UPDATE: Azóta már sok más szín is érkezett hozzám, mindegyikkel tökéletesen elégedett vagyok. A Kristen nagyon szép szín, a kedvencem. Az Autumn is egy nagyon szép szín, kicsit barnásabb szín. A Dirty Peach sajnos nem mutatott a számon, így továbbadtam, de a formulája annak is rendben volt. Valamint a Koko K egy nagyon szép Nude szín, amely visszafogott és a mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

emimolnar

2019. január 13.

Már 1 éve van meg és heti szinten használom, 3 árnyalat van meg belőle a Candy K, a Mary Jo K és a Gorg. A felvitele először nehézkes volt, viszont hamar hozzá tudtam szokni. Gyorsan szárad és nem hagy semmi féle foltot. Csókálló és evésálló is. Természetesen egy jó szaftos pörgöltöt nem ennék benne. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mihelyst lesz nagyobb akció biztosan veszek még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Hatshepsut

2019. január 11.

Imádom! Dolce K és Autumn árnyalatban rendeltem meg csak a folyékony rúzst a free shipping alatt, az utóbbi helyett véletlen lipkitet küldtek. Nagyon örültem! Ez az egyik legjobb folyékony rúzsom, baromi tartós,nem szárít, egy rétegben jól fed. a Jeffree-t simán veri. A Kat Von D és Too faced melted matte rúzsokhoz tudnám hasonlítani. Megérdemli a hype-ot! Egyetlen hátránya, hogy macerás és költséges beszerezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Janasbrigi

2018. október 20.

Imádom, összesen 8 árnyalatom volt a amiből kettőt eladtam mert sajnos nem lett jó a színválasztás a bőrszínemhez, kicsit elfodult vagyok a termékekkel mert imádom Kylie Jennert, a rúzsok tartósságával nekem semmi problémám nincsen evés, ivás csókálló minden tényleg az én ajkaimat egyáltalán nem szárítja, a lemosásával sincsen szerintem gond. Nem értem hogy sokan szeretnék h extra tartós legyen és egy sima micellás víz vigye le egy mozdulattal, az tény hogy az nem viszi le de egy arclemosó tej vagy egy olajosabb lemosó gond nélkül leviszi. Úgyhogy biztos h rendszeres vásárlója leszek, inkább az ilyen nudos, rózsastínes árnyalatokat választom ami azét hétköznap is viselhető. Hogy legyen egy kis negatív is hogy ha nem rendelek akkor az a vámkezelés miatt lesz egy rúzst rendeltemkb 1 hónapja, 1 hét alatt magyarországon volt, több mint egy hónap alatt vámkezelték és +7000Ft-ot kellett ráfizetnem úgyh az így se olcsó rúzsból lett egy nagyon drága, hála a 27%-os Áfának. Köszönöm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

pocokhero

2018. október 7.

Nagyon haragszom erre a termékre! 3 árnyalattal rendelkezem a Mary Jo K a Leo és a Butternut van meg. Mindegyik irreálisan gyorsan odaköt,ha esetleg nem sikerült valami jól esélyed sincs kijavítani,a lelkedet is kiszárítja,nem hogy az ajkaidat,ezért kb azonnal cserepes lesz az ajkad,majd ocsmnyuk a kis darabokban kezd el kopni. Ha le akarod mosni az kb lehetetlen,olajos sminklemosóval is szinte sikálni kell az ajkaidat,és akkor is inkább kenődik mint a vattára ragadni. A Leo elvileg bordó,de a valóságban annyira sötét,hogy már szinte fekete,de ez még hagyján,de ha esetleg valahol át kell menni vele 2x (ami ugye elő tud fordulni) akkor foltos lesz az egész.
Eleve rendkívül drága,de még ki kell fizetni rá a vámot is,nekem személy szerint nem küldték el minden termékemet a csomagab (úgy nem is kellett volna annyit fizetnem a postán...) majd több mint 1,5 hónap után jött meg amit kihagytak az eredeti csomagbol,se egy bocsánatkérés,se semmi...Csak egy oldalról lehet megrendelni,a szállítási idő ide rengeteg,a vámkezelés is sok idő. Én senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

bugeyes

2018. szeptember 28.

Egy nagyon kedves krémmániás felhasználótól vettem meg Dolce K árnyalatban. Nagyon tetszik a színe, az illata egyáltalán nem zavar. Szinte lerobbanthatatlan, evéssel, ivással is kibír egy egész napot szinte, viszont a zsírosabb, olajosabb kaja kicsit leszedi, amin persze simán túl tudok lépni, viszont ha utána kell javítani, már nem olyan szép és az első, már ajakra száradt réteg elkezd peregni. A felvitelnél gyorsan kell dolgozni vele, mert nagyon hamar megszárad. Számomra egyébként nem egy könnyű viselet, mivel egy atom tartós matt rúzs, kicsit azért húzódnak alatta az ajkak és érzékeltem egy kis szárító hatást is. Ami nagyon fontos szerintem, hogy jól hidratált ajkakon mutat igazán szépen. Mivel nagyon jó áron jutottam hozzá, ezért eggyel jobb pontot adok, mint egyébként adnék, mert ha nagyon őszinte vagyok magamhoz, akkor azért vannak nagyon jó dupe-ok, illetve más felsőbb kategóriás matt rúzsok, melyek szintén tartósak, illetve sokkal kényelmesebb is őket viselni és szebben, kevésbé feltűnően kopnak, valamint szebben mutatnak javítás után is. Persze a színek és a brutál tartósság az vitathatatlan. Teljes áron azonban biztos, hogy nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Szeretem, szeretem, de azért nem ér annyit, mint amennyiért árulják... Ráadásul a színek sokszor csalókák, rajtam pl. a Candy K teljesen barna. A tartóssága vitathatatlan, néha már zavaróan. Szerintem a lip kit-et totál felesleges megrendelni, a szájceruza nem igazán éri meg azt a pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

wallflower87

2018. szeptember 11.

En harmat rendeltem anno: Posie K, Heir, Ginger. Mindharmat eladtam vegul, mivel egyaltalan nem gyozott meg ez a termek, tobb okbol sem.
1. Nagyon sokat kell ra varni a vamugyintezes miatt, raadasul 7-8 ezer forintot pluszban ki kell vizetni a vamra, pedig amugy sem tul olcsok Kylie termekei.
2. Felkenesnel nagyon jo, kremes allaguk van, es isteni az illatuk. Frissen felkenve szep, viszont hordas soran nagyon hamar kiszaritja az ajkakat, plusz tobb arnyalattal sotetebb lesz, ami a halalom egy folyekony ruzsnal. Viszonylag tartos, de ha egyszer elkezd lekopni, az nagyon csunya latvany tud lenni.
3. A szineket lehet, csak rosszul valasztottam meg, de egyik sem jott be igazan vegul. A Posie K volt a legvallalhatobb, de nagyon besotetedett a szamon egy ido utan, ugy pedig mar nekem kevesbe tetszett. Kotodik hozza viszont egy aranyos tortenet: legelso alkalommal, mikor ezt viseltem munkaba menet, egy kedves kozepkoru holgy a metron random odault mellem megkerdezni, hogy milyen ruzs van rajtam, megdicserte, hogy mennyire jol all, meg egyebkent is milyen jo a sminkem (ezen kivul csak szemceruza+spiral volt rajtam) aztan mig le nem szalltam, sminkekrol csacsogtunk - kicsit szurrealis volt, de kellemes emlek, soha nem tortent velem elotte hasonlo : ) Csak emiatt a tortenet miatt adok 1 helyett 2 csillagot.
A Ginger nem igazan allt jol rajtam, ezt csak azoknak javasolnam, akiknek jol allnak a meleg, oszies szinek. A Heir tul metalos volt, onmagaban nekem tul kozonseges, giccses hatasu.
Ha ennyi penzt nem sajnaltok kiadni egy ruzsert es kivancsiak vagytok, milyen egy tenyleg csucsminosegu folyekony ruzs, javaslom, hogy inkabb Jeffrey Star-t vegyetek, jobban jartok. Ha nem akartok sokat kolteni, az Aden folyekony ruzsait is nagyon tudom meg ajanlani, rengeteg szinbol lehet valasztani es meglepoen jo minoseg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, Carmine / CI 75470, CI 77400, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Red 21 / CI 45380, Red 27 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Red 28 / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.