Kylie Cosmetics

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   folyékony ajakrúzs: 3,25 ml, szájkontúr ceruza: 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2017. június 15.

Kiszerelés:   folyékony ajakrúzs: 3,25 ml, szájkontúr ceruza: 1 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Lipkit tartalma: 1db folyékony, mattfényű ajakrúzs és 1db szájkontúr ceruza.

15 árnyalatban kapható

UtánzatThe Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
Ár: 800Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Kylie Sweet Color Nail Polish körömlakk
Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

infernal

2020. június 22.

Nekem nem szárította a számat. Viszonylag sokáig fent maradt.
Kicsit ragadós volt, és a webshopban teljesen másként nézett ki a színe. Egy szolíd nude árnyalat helyett erőteljes pink.

A L'oreal Rouge signature ajakrúzs sokkal jobban bejött. Könnyedebb érzés is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Nekem nem szárította a számat. Viszonylag sokáig fent maradt.

pillacskak

2020. május 9.

Nagyon jó formula, jó vele dolgozni, viszont szárit, nem éri meg az árát szerintem... a lovely sokkal jobb :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

gomoripetra

2020. április 16.

Volt az az időszak, amikor nagy volt a matt folyékony rúzsok iránti szeretetem. Valamikor ott kezdődött vele egy időben a hype is a Kylie Cosmetics körül... Sajnos beszippantott engem is az áradat, mert hát pont nekem ne kellene ilyen... Négy terméket vásároltam, ebből kettő volt ilyen kis szett. A mai napig fogalmam sincs, hogy mi játszódott le bennem, amikor a színeket összeválogattam... A Dirty Peach és a Mary Jo K volt az a kettő. Egyszer viseltem őket, amikor kipróbáltam. Itt ki is merült. Abszolút nem az én színeim és nem is állnak jól. Szépnek szép, persze. Viszont nagyon bánom, hogy pénzt adtam ki értük. Én úgy gondolom, hogy ár-érték arányban talál az ember a drogériában is hasonlót, ami semmivel sem rosszabb, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Egy mini méretben volt meg, de elég extrém színben (lilás-pinkes), ami bár magamon tetszett, soha nem viseltem. Már csak azért sem, mert a szín fantasztikus volt, viszont a textúra szörnyű. Egy perc alatt szétszárította az ajkaimat, cserepesre törik szét, és soha nem adnék ki pénzt teljes kiszerelésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Lexi99

2019. december 4.

Nincs az a pénz, ami meggyőzne, hogy újra megvegyem.
1. Baromi sokat kellett rá várnom.
2. Nagyon drága volt, szinte már luxus, de a minősége ócska. (1000 Ft-ot nem ér számomra.)
3. Széles színskálája gyönyörű, viszont száradás után sötétedik, így ez sem ér sokat.
4. Olyan színten szárítja a számat, hogy kellemetlen/fájt viselni.
5. Az Istenért nem jön le, akármilyen durva sminklemosót használok, ami vízálló sminkre van. Inkább csak kenődik, mindent megfog és felidegesít ezzel.
6. Kenés folyamán az állaga kellemes és könnyű volt eldolgozni, de ha bele akartam csak egy picit is javítani ragadni kezdett, és azután csúnya lett a felszíne.
Az én tanácsom:
Ha normális folyékony rúzst szeretnél venni, felejtsd el Kylie-t...
Inkább kicsit szánj még rá és vegyél egy jobb minőségűt, mondjuk YSL, Lauder, Dior. Sokkal tovább tartanak és nem bántják a szádat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Nincs az a pénz, ami meggyőzne, hogy újra megvegyem.
1. Baromi sokat kellett rá várnom.
4. Olyan színten szárítja a számat, hogy kellemetlen/fájt viselni.
Az én tanácsom:
Ha normális folyékony rúzst szeretnél venni, felejtsd el Kylie-t...

Massacre

2019. május 31.

Két árnyalatban szereztem be, High Maintenance (ami egy világos rózsaszín árnyalat), valamint Tipsy (ami egy sötétebb lilás-rózsaszín). Mindkettőt nagyon szeretem, természetesen a viágosabb árnyalathoz gyakrabban nyúlok mert tényleg szinte mindenhez jól megy, nagyon tartós is, nekem egész nap fent marad a számon (kivéve ugye ha valami olajosat eszem mert akkor persze kopik). Nagyon kellemes illata is van, de felvitel után már nem érezni. Én nagyon vékony rétegben szoktam felkenni mert amúgy szárít kicsit és beleül a redőkbe, de ha ajakápolót teszek alá és figyelek, hogy tényleg csak nagyon vékony rétegben vigyem fel, akkor nagyon szépen mutat. A szájceruza külön jó hozzá szerintem mert ha valahol ki kell egyengetnem a szám szélén, akkor nagyon könnyen meg lehet vele oldani. Egyet fizet, kettőt kap akció keretén belül érdemes beszerezni, én több dolgot is rendeltem és vámkezeltetni kellett, ami elsőre kicsit ijesztő lehet, de minden le van írva a posta oldalán és a papíron is amit küldenek. A szállítási költség és a vám miatt nem biztos, hogy fogok még rendelni, de egyébként nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Bzsofia35

2019. május 18.

Candy K tulajdonos vagyok, a cinco de mayo leárazásban( 1-et fizet 2-t kap) barátnőmmel közösen beruháztunk 1-1 lipkitre. Szóóval csak ismételni tudom az előttem szólókat, nem szárít, kellemes az illata ( nekem a a baileys-hez hasonlít), hosszan tartó stb stb. de ami számomra a legnagyobb meglepetést okozta az a szájkontúr ceruza!! Semmihez se fogható! Szuper könnyű használni. elsőre fura és bénázik az ember, de utána már minden simán megy, és olyan tartós lesz tőle az egész sminked, hogy az valami hihetetlen!! érdemes figyelni az akciókat, ja és a 29 dolláros lipkittel átcsúsztunk a vámon nem kellett 27% áfát fizetni!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

candy28

2019. április 1.

Régóta szerettem volna már egy Lip Kit-et, így hát beszereztem egyet BOSS árnyalatban. Mostanában piros rúzs mániás vagyok. Eddig nem voltam az ajakkontúr ceruzák híve, de most már az vagyok. Nagyon jó a ceruza, szépen tudok vele festeni. Szerencsére nekem egyben van a ceruza. Szép piros szín, soft cherrynek írja, nekem inkább pirosasabb az ajkamon. Megdicsérték már egy páran rajtam. :) Szeretem nagyon főleg azért is, mert matt ezáltal olyan, mintha nem lenne semmi a számon. Nem kenődik. Szóval jó vétel volt. Később biztos beszerzek még pár színben.
UPDATE: Azóta már sok más szín is érkezett hozzám, mindegyikkel tökéletesen elégedett vagyok. A Kristen nagyon szép szín, a kedvencem. Az Autumn is egy nagyon szép szín, kicsit barnásabb szín. A Dirty Peach sajnos nem mutatott a számon, így továbbadtam, de a formulája annak is rendben volt. Valamint a Koko K egy nagyon szép Nude szín, amely visszafogott és a mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

emimolnar

2019. január 13.

Már 1 éve van meg és heti szinten használom, 3 árnyalat van meg belőle a Candy K, a Mary Jo K és a Gorg. A felvitele először nehézkes volt, viszont hamar hozzá tudtam szokni. Gyorsan szárad és nem hagy semmi féle foltot. Csókálló és evésálló is. Természetesen egy jó szaftos pörgöltöt nem ennék benne. Mindenkinek csak ajánlani tudom, mihelyst lesz nagyobb akció biztosan veszek még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Hatshepsut

2019. január 11.

Imádom! Dolce K és Autumn árnyalatban rendeltem meg csak a folyékony rúzst a free shipping alatt, az utóbbi helyett véletlen lipkitet küldtek. Nagyon örültem! Ez az egyik legjobb folyékony rúzsom, baromi tartós,nem szárít, egy rétegben jól fed. a Jeffree-t simán veri. A Kat Von D és Too faced melted matte rúzsokhoz tudnám hasonlítani. Megérdemli a hype-ot! Egyetlen hátránya, hogy macerás és költséges beszerezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 42090, Carmine / CI 75470, CI 77400, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 22 Lake / CI 45380, Red 21 / CI 45380, Red 27 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Red 28 / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.