Kylie Cosmetics  You Are So Money Baby

Kylie Cosmetics

Kylie Cosmetics You Are So Money Baby

Ár:   $48   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   16 x 0,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cassie25, Módosítva: 2020. február 27.

Ár:   $48
Kiszerelés:   16 x 0,5 g

2019 Kylie You're So Money szülinapi kollekció része

A paletta 9 db csillámos és 7 db matt színt tartalmaz.

PANNY

2020. március 28.

Imádom az egyik kedvencem.A színek ultrapigmentáltak és kihasználhatóak.Mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Emolliensek: Dimethicone, Caprylyl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminium Stearate

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.