L.A. Girl

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ttundi, Módosítva: 2016. július 23.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt ajakkrém

Ár: 1200 Ft + posta , Eladó: Kheni
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, személyes átvétel Debrecenben, ajánlott posta, postán maradó, Foxpost

Fofy

2016. augusztus 5.

A Fleur árnyalatot vettem meg, imádom a színét!:) Nekem nagyon bevált. Igaz kajálásnál hamar lejön, de az árához képest nagyon tartós. Sötétebb színnel azért én sem próbálkoznék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 5.

ttundi

2016. január 17.

Egy sötétebb, bordós árnyalatom van (Secret). Nagyon szép a színe, de talán a sötét árnyalata miatt az applikátorával nehéz egyenletesen felvinni, hajlamos a foltosodásra, egy jó ecsettel viszont sokkal könnyebb egyenletes színt elérni. Gyorsan megszárad, teljesen matt a finishe, nem hagy nyomot a poháron - eddig ilyet csak az 5x ennyibe kerülő Mac rúzsoknál tapasztaltam, a tartóssága is elég jó, viszonylag szépen, nem foltosan kopik. Számomra csak egy zavaró tulajdonsága van: száradás után is nehéz, ragacsos érzetet hagy, az ajkaimat is "összeragasztja", ezért sajnos nem nyúlok érte túl gyakran, hiába a többi jó tulajdonsága. :/ Összességében, nálam 3*-ra vizsgázott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Emolliensek: Isododecane, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Trimethylsiloxysilicate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Iron Oxides, Red 7 Lake / CI 15850, Red 27 / CI 45410, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140