L'Angelica

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: izabella73, Módosítva: 2018. május 8.

Lelőhely:   drogériák, bioboltok
Kategória:   Dezodorok

Levendula és kamilla kivonatokkal segít megelőzni a kellemetlen testszagot és a természetes frissesség érzetét nyújtja egész nap.

Alumíniumsó-, alkohol- és parabénmentes összetétel.

Calanques

2019. november 17.

Hirtelen felindulásból került hozzám pár hete, mert próbálok leszokni az alumíniumsós verziókról. Kamaszként iszonyat izzadós voltam, ezért mindig krémes deokat használtam (dove-ot), mert azok voltak elég rátermettek a helyzet többé-kevésbé jó kezelésére, magyarán, még ha izzadtam is, legalább nem büdöset. Eddig így, hogy az évszakból fakadóan nincsenek vészesen melegek, tökéletesen működik. Gyakran hordok sötét felsőket és hatalmas pluszpont, hogy nem színezi el/szívja ki a színét nekik! Edzésre is ezt szoktam használni és ott sem leszek büdös, szóval nekem eddig bevált. Szerintem úgy érdemes használni, hogy közepesen vastagon kell felkenni és várni 2-3 percig, hogy teljesen megszáradjon és csak utána felvenni a ruhát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

rekeszke

2018. szeptember 12.

Hosszú idő óta az első termék, amit úgy vettem meg, hogy nem bizonyosodtam meg róla az itteni vélemények alapján, hogy megéri.:D Meglepően jól teljesít. Persze, egy igazán stresszes nap rajta is kifog... De az eddig próbált alumíniummentes dezodorok közül talán az eddigi legjobb!

Update: Sajnos hosszabb távon és nagy melegben egyáltalán nem vált be. Érdekes, a soft verziója sokkal jobban teljesít, azt többször újravettem már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

zsofc

2018. július 5.

Az illata nagyon kellemes, azonban tényleg nem tart nagyon sokáig. Nem jobb és nem rosszabb, mint bármelyik cruelty free drogériás dezodor, amit eddig próbáltam, szóval még mindig keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

zsizi

2018. május 7.

Brrr, baromi gagyi. Semmire sem jó, a szagokat nem fedi el, az illata elillan fél órán belül. Pénzkidobás volt, többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Domcsi07

2017. december 20.

Nagyon jó dolog, hogy alumínium-, alkohol- és parabénmentes de igazából kb semmit sem használ. Kellemes illata van, de izzadásgátlás terén nem megbízható, ugyanúgy izzadok mintha abszolut semmit sem kentem volna magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Diana82

2017. november 13.

Nekem sajnos nem vált be. Mióta használom ezt a deot, számtalan alkalommal hagyott már cserben. Ráadásul csak úgy használok dezodort, hogy előtte mindíg megmosakszom, hogy tényleg ne legyen nehéz dolga. Itthonra és éjszakára el fogom használni, mert egyébként az illata nagyon kellemes és nem irritál, de a funkcióját nálam nem tölti be. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Zinc PCA, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1