L'Angelica

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fabyen, Módosítva: 2015. július 3.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Tusfürdők

A zöld tea stimuláló és a zöldcitrom összehúzó hatása felfrissít és tonizál, életerőt és energiát kölcsönözve a bőrnek.

Parabén-mentes, petrolátum-mentes, szilikon-mentes, GMO-mentes.

Kinga218

2020. június 21.

Nagyon kellemes édeskés-citromos illata van! Egyszer véletlenül hajat mostam vele, de nagyon szépnek találtam az eredményt akkor is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Fricicc

2017. szeptember 29.

Imádom! Aki szereti a friss illatokat az mindenképpen próbálja ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Imádom! Aki szereti a friss illatokat az mindenképpen próbálja ki!

Indira

2017. augusztus 1.

DM-ben kiárúsítás címszóval fél áron vettem. Teljes áron drágálltam volna.
De milyen szuper!!! Imádom a finoman citromos illatát, az állaga-habzása is pont jó + egyáltalán nem szárít. Nyári kedvenc lett.
Sajnálnám ha nem lehetne többet kapni, mert venném még....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

DM-ben kiárúsítás címszóval fél áron vettem. Teljes áron drágálltam volna.
Sajnálnám ha nem lehetne többet kapni, mert venném még....

fagas

2017. február 2.

Mivel imádom a citrusos illatokat, egyszerűen ki kellett ezt a tusit próbálnom! És milyen jól tettem!:-) Annak ellenére, hogy már régóta szappan-párti vagyok, ez valami mennyei cucc, mind illat, mind hatás tekintetében!
Jól tisztít de nem szárít, - ez utóbbi különösen fontos most, a téli zimankó idején! - jól habzik, és az illat-élmény is csillagos ötös!:-)
Nálam kedvenc lett, biztos újraveszem majd, annak ellenére, hogy - mint írtam - a szappanokat preferálom.:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 2.

blanche-neige

2016. június 20.

Akciósan vettem most először, mert amúgy én drágállom. Nagyon jó az illata és az állaga is. Még azt is megfontolom, hogy 800-ért is venni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

cinhe

2015. november 15.

Imádom az illatát, állagát. Soha többet mást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Imádom az illatát, állagát. Soha többet mást :)

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid