Best of Beauty 2019

L'Angelica

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Timicat, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Dezodorok

Zabkivonatot tartalmaz, segít megelőzni a kellemetlen testszagot és a természetes frissesség érzetét nyújtja egész nap. Alumíniumsó,alkohol és parabenmentes összetétel.

ivor

2018. november 14.

Izzadásgátlás? Hehe:) Felejtős.
Viszont az tény, hogy nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Izzadásgátlás? Hehe:) Felejtős.
Viszont az tény, hogy nagyon kellemes az illata.

reni24

2018. augusztus 15.

Nagyon jó illata van ami egész napra kitart, még nagy melegben is. Nagyon szeretem, ha elfogy újra veszem. Ami plusz pont, hogy aluminium és alkohol mentes. Ár/érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

alphecca

2018. augusztus 14.

Kellemes, édeskés illatú, alumínium menteshez képest jól teljesít. nagy nyári melegben délután újra kell kenni, de ez emberfüggő is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

daisydream

2017. december 16.

Olyan dezodort kerestem, ami alkohol és alumíniumsó mentes. Hosszas keresgélés után,erre esett a választás. Együtt használom a Balea alumíniummentes pumás dezodorával. Először ez kerül a bőrömre, és rá a pumpás. Így együtt kiválóan működnek. A roll-on illata kellemes, zabtejes, és este is érződik, semmi kellemetlen szag, egy hosszú stresszes nap után sem. Télre tökéletesnek bizonyul, meglátjuk mi lesz nyáron, ha tapasztalnék változást, updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

papnori

2017. november 21.

Hirtelen felindulásból vettem, mert elfogyott a dezodorom és valami aluminium és parabén mentesre vágytam. Az illata kellemes, kókuszra emlékeztető. Én nem vagyok izzadós, de egy mozgalmasabb nap kifogott rajta. Sajna.
Amúgy az illata tartós, este is érezni. A calm verziónak adok még egy esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Amúgy az illata tartós, este is érezni. A calm verziónak adok még egy esélyt.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Zinc PCA, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1