L'Artisan Parfumeur

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. április 19.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Tenger, szikrázó napsütés, sárga mimózák: a francia riviéra tavasszal. A sárga parfüm hibátlanul varázsolja elénk a napsütés, a tenger és az élénksárga mimózák szívdobogtató harmóniáját. A friss, zöldes illat selymesen veszi körbe bőrünket, és olyan üdévé tesz, mint amilyen maga a mimóza!

Illatjegyek: feketeribiszke, ibolya, mimóza, cédrusfa, mósusz, vanília

Ár: 3800 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal
L'Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi 100 ml
Ár: 17.900 Ft postával , Eladó: kundus
Állapot: Pár fújás hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom.
Pünyike

2017. szeptember 25.

Jó kis poloska illata van elsőre. Pár perc elteltével tipikus zöld illat lesz belőle. Szeretem a zöld illatokat is, de ez nekem túlságosan is az. Sőt, inkább szürke illat. Unalmas. Nem igazán tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

KolozsiTimea

2017. augusztus 22.

Anyukám illata,a Sublime Balkiss-el,és a Vicolo Fiorival egyetemben.Mindhárom illat gyönyörű a bőrén,és lerobbanthatatlanok is.Mondjuk segítséggel lettek kiválasztva a rengeteg más illat közül,e nélkül egyáltalán nem biztos hogy ezekre esett volna a választás... És hogy mennyire bőr függő hogy kin mit mutat egy parfüm,példa erre,hogy ezek közül egyik illat sem kompatibilis velem,pl a Sublime rajtam iszonyúan beédesedik,és élvezhetetlenné válik.Szóval mindenkép próbálni kell,van akin egy csoda,ha stimmel a kémia,van akin egy 0,ez van.Egyébként én ezt a mimózás illatot magamon biztos hogy nem bírnám elviselni,plusz nem is jó rajtam,úgyhogy ez meg is oldódott...De mivel tudom mi rejtőzik benne,és konkrétan tudom hogy milyen csoda a megfelelő bőrön így jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

bellehercegno

2017. március 30.

Csere útján jutottam hozzá egy fújóshoz. Kifújáskor rajtam nagyon szintetikus és borzasztóan erős,kimondottan orrbavágó élmény,de idővel szépen lecsendesül.Az én bőrömön határozottan a zöld arcát mutatja,bájos-kedves virágillat,valóban a tavaszt idézi. Mintha jázmint is éreznék ki belőle,bár nincs felsorolva az összetevők között.Olyan kis tündi-bündi futkározós élmény,egynek elhasználom és szívesen is viselem,de nem venném újra. 3 csillag,L'Artisan ennél sokkal egyedibb szokott lenni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 30.

BitterSweet

2016. szeptember 4.

Sajnos nem :-( nagyon nem........

Sajnálom, hogy ën leszek az, aki lepontozza. Annyira vágytam rá, nagy L'Artisan kísérletezésbe fogtam, de ez a legrosszabb az összes körül.

Vártam a csodás mimóza illatot, de nem jött. Egy zavaró, szúrós, beazonosíthatatlan virágos katyvasz. Másnap is tettem egy próbát, hátha.....de nem lett jobb. Harmadnap már mikor megéreztem is rosszul voltam, így sajnos nem kap több esélyt.

Csak azért a 2 csillag, mert imádom a L'Artisan-ok üvegét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Sajnos nem :-( nagyon nem........

Csak azért a 2 csillag, mert imádom a L'Artisan-ok üvegét

Poldi

2016. augusztus 30.

Sziasztok!
Véleményem szerint, aki egy virágos mézillatú mimózás illatot keres, az csalódni fog, mert itt kicsit másról van szó.
Már a kezdeti, iciri-piciri zamatosságot is elnyomja valami kumarinos, kicsit púderes szúrósság. Mintha mandulát is éreznék benne. (Aztán lehet hogy ilyen a mimóza illata?) Igazából nem is púderes, és nem is virágos. Azt olvastam róla, hogy zöld illat, amivel én vitatkoznék. Elég lineárisra sikeredett, ami természetesen nem baj. A gond inkább az, hogy az egész nagyon áttetsző, és vérszegény. Fél óra elteltével, keresni kell a kezemen hogy hová is fújtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Sziasztok!

Piri11

2015. augusztus 19.

Nina69 jóvoltából ízelítőt kaptam ebből a csodából. Azt elmondta, hogy ez egy mimózás illat, amely nagyon megosztja az embereket. Amikor a kis parfümszórót megillatoltam, nem tűnt olyan hű-ha de jó illatnak. Amikor magamra fújtam akkor viszont teljesen elájultam tőle. Az elején egy kicsit fanyar illata van, amely szépen elcsendesedik, és utána csak isteni virágillat marad, majd idővel a vaníliával karöltve pihe-puha meleg illattá válik. Teljesen odáig vagyok tőle, úgyhogy elkezdtem felkutatni a többi mimózás illatot is :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

galagonyanya

2014. október 21.

Abszolút tavaszi-kora nyári illat, napsütéses délutánhoz, szoknyához illik, kifinomult, nyugodt és derűs. Nem nagyon változik a bőrön, és rajtam nem túl tartós (megszoktam már...:), de nagyon lehet szeretni. Különleges virágillatok kedvelőinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

wishes

2012. augusztus 19.

Én ezt az illatot abszolut Medorához kötöm, szép és elegáns, mint ő. Bár nagyon tetszik, most mégis úgy érzem, hogy pár év múlva, kicsit érettebb, "higgadtabb" fejjel fogom majd rátenni a mancsaimat, most még nem lenne szívem ilyesmivel locsolni magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

médea

2012. június 2.

Lehet, hogy furán hangzik, de ami eszembe jutott róla, hogy olyan mint a selyem, selymes az illata. Kifejezetten tartós is a L'Aritsan illatokhoz képest. Nagyon tetszett az illata, ezért is vettem meg, de mire a végére értem egy kicsit -bocsánat a kifejezésért- meguntam. Csak emiatt adok 4 csillagot. Ha a használat elején értékeltem volna, biztos 5 csillagot kapott volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Anise Alcohol, Citronellol