L'Artisan Parfumeur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ez az izgalmas parfüm az eső utáni kert illatát idézi: rózsák és az ázott föld kipárolgása. Kétségtelenül szokatlan, ám annál vonzóbb. A legjobb minőségű bolgár rózsa egy csipetnyi szilvával, meghitt melegséget sugárzó, érzéki ámbrán. Bár rózsa alapokra épül, e parfüm uniszex - nők és férfiak is rendkívül nagyra értékelik a megfoghatatlan kifinomultságát.

saska7

2018. december 15.

Hát ez valami fantasztikus illat!!! Mindig a nagy "Ő"-t keresem, most úgy érzem, talán megtaláltam. Annyira nem a mai trendi illat... Nem tudnám egy férfin elképzelni ezt az szépséget, ahhoz nekem túl feminin. Sajnos a tartóssága nem a legjobb, ruhára fújva tovább marad. És igen, tényleg dohos pince, nagyon erősen dominál a pacsuli, de azt én magában is imádom. Szóval, engem meggyőzött! 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 15.

Piri11

2016. december 21.

Ma kaptam kézhez egy háromnegyed üvegnyit. Üvegből szimatolva valami elképesztő illat. Én nem pince "szagot" érzek, hanem eső áztatta föld illatát, amely az ember lelkéig hatol.
Felfújáskor, majd azt követően egy jó 20 percig nagyon erős, kesernyés föld illata van. Nagyon erős, nagyon domináns benne a pacsuli. Ahogy azonban puhul, egyre inkább kibontakozik belőle az a csodálatos földes illat, amelyet csak az alábbi kép leírásával tudok érzékeltetni.
Ez a tavasz eleji erdő illata, amikor a zöld kis növények még nem bújtak elő, de már érezni mindenhol a tavasz melegségét. A nedves, mohos föld és kövek illata, amelybe valahonnan nagyon-nagyon messziről sötétvörös puha rózsaszirmok illata vegyül, de olyan békésen olyan tisztán, amilyen csak érintetlen, ébredező természetben van. Álomba ringató, nyugtató békességet adó illat.
Nem találkoztam még ilyen gyönyörű és tökéletes L’Artisan illattal. EZ MESTERMŰ!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Poldi

2016. augusztus 19.

Sziasztok!
Itt a három fő összetevő (pacsuli, rózsa, szilva), aztán rendesen ki van domborítva. Semmi fakszni, csak eszméletlen minőség. Ősi erőt érzek benne. Istenem micsoda illat!
(rata.sum nagyon klasszul megfogalmaztad a lényegét, én is így gondolom)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Sziasztok!
(rata.sum nagyon klasszul megfogalmaztad a lényegét, én is így gondolom)

ursus

2014. május 27.

Lehet, hogy romlott volt, amit kaptam de pince+erjedő gyümölcs jut róla eszembe...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 27.

rata.sum

2014. január 21.

Aki nem szereti a rózsát és a pacsulit, ne is kísérletezzen vele. Lehet, hogy nem túl szép a hasonlatom, de ez az illat számomra olyan, mintha kinyitnék egy pinceajtót. A fény nem tud áthatolni a sötétségen, de ahogy beleszippantok a levegőbe, biztosan tudom, hogy odalenn sötétvörös rózsaszirmokkal van behintve a nedves földpadló.
Nem egy könnyed, szaladgálós illat, viszont igazán különleges és -mivel számomra a pacsuli földessége erotikus koszossággal bír- megkockáztatom, hogy szexi is. Az én bőrömön nagyon-nagyon tartós, ami azért hűha, mert a L'Artisan gyengesége egyértelműen a tartósság hiánya.
Mindennapos használatra szerintem túlzás, de bizonyos alkalmakkor kellően mértéktartó adagolással felteszi azt a bizonyos koronát a fejünkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.