L' Erbolario

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2018. december 27.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Adsztringens hatású, hidratáló összetevőkkel dúsított alkoholmentes tonik zsíros- és kombinált bőrre. Előkészíti az arcbőrt az arckrémek hatóanyagainak befogadására, illetve a sminklemosás utolsó lépéseként is használható. Friss, üde érzést nyújt az arcbőrnek.

A legenda szerint Izabella magyar királyné kapta ajándékba egy alkimistától az összetevők alapjául szolgáló rozmaringvíz eredeti receptjét és ennek köszönhette szépségét. A L'Erbolario által megújított összetételű tonik kedvező tulajdonságai is a rozmaring adsztringes és tisztító hatásán alapulnak, így a készítmény elsősorban zsíros- és kombinált bőrűek számára ajánlott.

BarabasEdina

2018. augusztus 10.

Számomra ez a tonik. Mivel száraz a bőröm nagyon nehezen találtam olyan terméket, ami megfelelő lenne, de nagyon szeretem, mindig újra veszem. Tökéletesen tisztit és nem szárít, nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nessy

2013. augusztus 31.

Kiváló minőségű, nem szárít, mivel alkoholmentes, nem húzza, nem nyúzza a bőrömet, mégis érezhetően megtisztul miután használom. A pórusokat is tisztítja, kicsit össze is húzza. Az illata enyhe, sokkal erősebbre számítottam, de nem bánom mégis egy arcra való termékről van szó. Nagyon letisztult a csomagolása, igényes, bár utazáshoz nem ideális. Biztos hogy újra fogom vásárolni és hát egy magyar szívnek már csak a neve miatt is kedves kis tonik ez.:)
Ha valaki rendelne innen tegye: http://www.lerbolario-naturkozmetikumok.hu/. Nagyon korrektek és kedvesek, rengeteg mintát kaptam, bármilyen panasz esetén mindig készséges volt a hozzáállásuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Morci

2012. július 3.

Jó kis tonik, bár megmondom őszintén, nálam a Börlind kevert bőrre való tonikja hatásosabbnak bizonyult a mattítás terén. Igaz, majdnem kétszer ennyibe kerül, tehát ebben az árkategóriában ez a termék a nyerő. Kellemes az illata, valóban nem szárít. A márka előtt pedig le a kalappal! Én a webáruházukból rendeltem, pont ingyenes házhozszállítási akciójuk volt. A csomagot már másnap megkaptam, tele rengeteg termékmintával, ami egy kozmetikum mániásnak teljes extázist tud okozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Alice83

2012. február 15.

Szuper arcvíz, tényleg..kombinált bőrre ideális, nem szárít viszont nagyon szép tiszta lesz tőle az arc..a dizájn maga megérdemel pluszban egy csillagot..2500-3000 Ft körül volt még pár éve..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

Ayla

2012. február 1.

Nagyon jó kis arctonik: amíg használtam, sokkal szebb és tisztább volt a bőröm. Nem szárította még az érzékeny arcbőrömet sem, a kifényesedést jelentősen és a mitesszerképződést is valamelyest csökkentette. Az illata nagyon kellemes, rozmaringos és szerencsére a többi L'Erbo kozmetikumhoz képest nem olyan erőteljes. Friss, kellemes érzetű bőrt hagy hátra. Nem kell belőle sok, tehát elég gazdaságos is és az összetevői is nagyon jók. Nemrég fogyott el, biztosan újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.