L' Erbolario

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Helyreállítja a faggyúmirigy termelés egyensúlyát és ezáltal normalizálja a zsíros hajat. Aktív hatóanyagainak és a kiegyensúlyozott mosóalapnak köszönhetően a Dió Sampon megszünteti a túlzott faggyúműködést és fokozatosan helyreállítja a haj és a fejbőr természetes egyensúlyát. Bőrsemleges pH értékű. Hipoallergén. Érzékeny bőrön tesztelt.

Kiszerelés: 200 ml

nmethkitti

2017. december 10.

Azt hiszem én leszek az első aki leértékeli ezt a sampont. :( Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nem segített a hajamon. Direkt úgy használtam ,hogy mellette semmit nem kentem a hajamra, 3x is átmostam vele. A hajam alapból nagyon hamar zsírosodik, kétnaponta kell hajat mosnom. Éreztem, hogy tisztább tőle a fejbőröm, azonban a hajam zsírosodásán semmit nem segített, emellett borzasztóan kiszárította és most szörnyen néz ki. Az árát alapból sokalltam egy ilyen kis kiszereléshez, de úgy voltam vele, ha rendbe hozza a hajam, akkor megéri. Sajnos csalódtam. Viszont anyukámnak segített a fejbőrviszketésén első alkalom után, és a zsírosodást is visszafogta. Ezért adok 3 csillagot, plusz az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

serenita

2017. október 31.

Nagyon zsíros a hajam. Ha vasárnap este megmostam, kedd este már zsíros volt,szerdára vállalhatatlan (3. nap), a száraz sampon is csak ideig-óráig segített. Sőt, cseppet em volt illatos a hajam...

A Dió sampon használata meglepett, bár még csak kétszer használtam: a 2. napon még mindig friss a hajam, 3. nap összekötve, befonva is teljesen vállalható. Nem kell szárazsampon sem!

Nagyon örülnék, ha egy héten csak kétszer kellene hajat mosnom!

Tényleg 3-szor kell vele átmosni a hajat. Sajnos úgy érzem, hogy a vállig érő hajam szárítja. De a Helia-D olaj ezt megoldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Nagyon örülnék, ha egy héten csak kétszer kellene hajat mosnom!

Cintia04

2017. május 18.

Rengeteg sampont kipróbáltam már az érzékeny fejbőrömre és a zsíros hajamra. Sajnos minden ideig óráig tartott majd ismét kínozott a fejviszketés és, hogy szinte minden másnap hajat kellett mosnom. Ezzel a samponnal eddig nagyon meg vagyok elégedve. Közepesen habzik ezért kb 3-szor átmosom vele a hajam de mivel elég hosszú derékig érő hajam van így sajnos kell az alapos átmosás ez tény. Ettől függetlenül tökéletesen tisztítja hajam és a fejbőröm is és még az illata is nagyon kellemes. A viszketést csökkentette és a hajam simán kibír 3 napot is mosás nélkül. Mosás után kissé kócos lesz a hajam de ha sikerül megfésülnöm kellemesen puha és lágy tapintású lesz tőle. Sőt párom évek óta korpától és pikkelysömörtől szenved már mindent kipróbáltunk de eddig úgy néz ki ez mérsékelte ezt a problémát is. Ha továbbra is így beválik hű maradok a márkához és páromnak is kipróbáljuk a Propoliszos korpás hajra való terméküket is. Kiváncsi leszek azzal milyen eredményt érünk majd el. Természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Ayla

2012. február 2.

Sötétbarna színű, sűrű, de jól habzó és jól eloszlatható sampon semleges, finom illattal. Kíméletesen, de nagyon hatékonyan tisztít, az egyszerű, de mégis praktikus és szép csomagolásnak köszönhetően pedig könnyen adagolható. Maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket: a hajam érezhetően kevésbé zsírosodott és nehezült el és nagyon szép fénye is lett tőle. A kis flakon nekem heti 3-4, majd 2-3 hajmosás mellett 3 hónapig volt elég, tehát ugyan elsőre soknak tűnhet ennyit kiadni egy samponra, de ebben az esetben nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

Szintetikus anyag, mely a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkodícionáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.