L' Erbolario

Ár:   3570 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Tusfürdők

Ajándékozza meg testét a parfümmel illatosított nyugtató fürdő örömével, mely a búza aminosavainak köszönhetően gyengéden tisztítja a bőrt, az írisz és az orvosi ziliz kivonatának révén pedig felfrissíti és ellágyítja azt!

Morci

2012. július 3.

Termékmintákat kaptam belőle. Valóban kellemes élmény a használata, bár nekem az illata annyira nem jött be. Csak néhány napig használtam, így a szárító hatáshoz nem tudok hozzászólni, ennyi idő alatt nem okozott problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Ayla

2012. február 1.

Az Iris parfümmel ellentétben ennek a terméknek nagyon finom illata van, nagyon jól habzik és a bőrnek még a fürdés után 2-3 órával is finom, enyhe, kellemes illatot biztosít. A fürdés csodálatos érzés vele: a habja dús és hihetetlenül illatos! A csomagolása viszont szerintem borzalmas: egyrészt túl puritán, ami talán még megbocsátható lenne, de nekem a kupakkal is meggyűlt a bajom. Rendszeres használat mellett kiszáradt és viszketett tőle a bőröm - ekcémára hajlamos egyéneknek nem ajánlom (ettől viszont még egy normál bőrű embernek tökéletesen beválhat, mivel nagyon érzékeny bőröm van). A kupak és a szárító hatás miatt csak három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.