L' Erbolario

Ár:   8550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: unicole, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   Myropolium

Egy illat, mely megpecsételi a gyümölcsös karakterű körte édes illatának kellemes találkozását a könnyedén csípős és fás lelkű édesgyökérével. Friss és hívogató illat.

Ár: 6000 + Fox , Eladó: krisztanem
Állapot: 50/40 ml, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Banki utalás után Foxposttal küldöm hipergyorsan :)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Villango

2016. október 14.

Egyet kell értsek Lacival például :) nagyon szépen megfogalmazta mint mindig :)
nekem is uniszex kissé, de én épp az ilyeneket imádom. Úgy édes hogy nem fullaszt, és igen, ott van benne a fásság is, ami nagy kedvencem.
Ő nem jön szembe az utcán, tartósnak is elég tartós, igazi kis különlegesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Egyet kell értsek Lacival például :) nagyon szépen megfogalmazta mint mindig :)
Ő nem jön szembe az utcán, tartósnak is elég tartós, igazi kis különlegesség.

galagonyanya

2016. március 23.

Rajtam pedig nem működik, nem és nem. Ő azt mondja, köszöni, de nem kér belőlem, hiszen azzal csalnám meg, akivel csak akarnám: Tonkával, Hiris-szel, Fate-tel... nem. Ő A Körte, és nem kíván osztozni senkivel. Úgyhogy duzzogni kezdett és a morcos arcát mutatta felém: kesernyés volt, férfias és hideg. Semmi édesség, semmi kedvesség vagy báj nem mutatkozott a részéről. Úgyhogy hagytam is annyiban a dolgot: Tudod, mit? Te sem kellesz nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

radinm

2016. január 23.

L'erbolario illataiból eddig csak a Méharéest tudhattam magaménak, de ez a kis körtés zöldike réges régi vágyam volt. Az én drága Tesókám tudta ezt és előrehozott névnapi ajándékként levadászta nekem 😊. Mit mondjak, minden várakozásom felülmúlta. Mennyei! Édes, zamatos körtés de egyáltalán nem gejl, viselem most is de nyáron is ki fogom próbálni. Nagyon imádom, elképesztően izgalmas illat, gyűjteményem stabil darabja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

memyselfandi

2014. június 21.

Update2: muszáj neki updatelnem, mert amióta megvettem (tavaly szeptember), szinte csak ezt használom. Most is. Azt hittem, hogy ez egy téli illat, de neeem, nyáron rajtam sokkal jobban kijön az illatából a gyümölcsösség és nagyon finom. Amióta ő megvan, nem szagolgatok, keresek illatokat :)

Updételek én is így az első éles nap után: Nos, nem tudom milyen maszkulint éreztem tegnap, mert ma nem éreztem semmi ilyet. Ízig-vérig női illatnak érzem (bár külföldi oldalakon sokan unisexnek ítélik, de szerintem nem az) és megcsapott most a vanília is benne és valami nagyon finom, puha, habcukros édesség. Inkább télen lesz ez az igazi, de kétségtelenül nagyszerű.
(Egyébként most esett le, hogy nem kizárt, hogy a fémes illat az első fújásoknál a flakon miatt volt, ami fém...:D)

Egyetértek Lacival, nagyon-nagyon érdekes illat. Ez tuti nem fog veled szembejönni minden sarkon :)
Én nagyrészt az édes, mézes körtét érzem belőle. Az édesgyökér nem tudom milyen, ha tudnám talán azt is kiérezném. Ugyanakkor van benne valami maszkulin, számomra kicsit fémes beütés, viszont krémes púderességet is érzek valahol az alsóbb rétegekben :)
Tényleg nagyon zavarba ejtő illat, teljesen egyedi, igazi védjegy jellegű. A rafinált kifinomultságot és a természetességet imádom Erbolario-ékban, fantasztikusak a kreációik. Természetesen ötös :)
(Látatlanban, pusztán a neve alapján most a Fehér mohással szemezek. Remélhetőleg földes, hűvös, bár ki tudja...:) Valamiért úgy érzem, hogy nekem kell olyan (is) :P)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 21.

mstindigo

2013. szeptember 20.

Háát, kipróbáltam... Várakozásaimat mindenképp alulmúlta. Vagy nem vagyok ezekkel a parfümökkel kompatibilis. 3 félét próbáltam, köztük ezt. Még ez volt a legjobb a 3 közül. Nekem leginkább a szantál jutott eszembe az illatáról, egy kis körtével persze, de egyszerűen nem ment a bőrömhöz. A párom kész volt, szerinte ezek nem is illatok. De valahogy azt érzem, hogy ez jó lenne, csak semmiképp sem rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

unicole

2013. szeptember 11.

Ma végre az enyém lett:) Isteni finom, Angyalok táncolnak körülöttem, nem is tudom leírni, hogy milyen, egyszerűen ezt érezni kell! Nagyon tartós, hú, de még mennyire! Már ma meg is dícsérték rajtam! Na, ez nem jön szembe az utcán az biztos;) Szóval minden szempontot figyelembe véve: ***5-ös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Laci

2013. augusztus 23.

Körte és édesgyökér parfüm. :-) A legérdekesebb illatok egyike. A körte kicsit édes, kicsit fűszeres, de nem az a szirupos, tocsogós, fojtogatós illat. Van benne valami fás tónus is. Érdekelne, hogy lehetne-e használni férfiaknak is, nagyon érdekes a leszáradása, nem tipikusan nőies. Mondjuk, ha Dior Homme Intense férfiaknak készült, akkor ez simán lehet unisex. :-) Nekem kell egy ilyen majd őszre!
Norbiápdét: Szent szalmaszál, ez az illat még annál is jobb, mint amire emlékeztem! Mikor édesanyámra fújtam, simán ennyit mondott: "ajjjjjjjjjjjj de mennyei illata vaaaaan, ez nagyon finoooom",-aztán az orrát már feszítővassal se lehetett volna a csuklójáról eltávolìtani. Likőrös édességgel nyit egy hamvas körte zamatával, cseppnyi vanília, leheletnyi cédrus, balzsamos fássággal kiegészítve. Pazar luxusillat benyomását kelti, ilyen egyedi illat nem igen figyel a Dougiban meg a Mariban. Szerencsés az, aki megismerkedik ezekkel a varázslatos olasz illatokkal, egy új világ nyílik meg előtte. Egyedi, semmivel össze nem keverhető illatok, végleg rajongóvá váltam. Micsoda szerencse, hogy nem drágák, így begyűjthetek jó párat és idegesíthetem a környezetemet, mikor megérzik és gondolhatják, te jó ég ezt az illatot hol vehette, akarom én is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Nessy

2013. június 3.

Születésnapomra megkaptam a tusfürdő verzióját, kiváló minőségű, igazi prémium termék. Az illata lenyűgözött. A Szerelmem vette és nagyon eltalálta az ízlésemet! Így már nem tudtam tovább várni megrendeltem a parfümöt. Annyira én vagyok, akár a signature illatom is lehetne! (Az is igazán jellemző rám, hogy ki is vonják a forgalomból.) Mennyeien kifinomult, édes, meleg, de mellette üdítő, friss és tiszta. A tartóssága is teljesen megfelelő és egyszerű de nagyszerű üvegben lakik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate