L' Erbolario

Ár:   8650 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Myropolium

Hársfavirággal, citromhéjjal, liliommal, borostyánkővel.

A zöld illat fenséges, magával ragadó, mint a hárs terjedelmes lombkoronája. Friss illatai csendet, kellemes jóllétet árasztanak. Mámorító, természetes sugárzásával minden nőt és férfit elvarázsol.

🌸 Fújós! L'Erbolario Ombra Di tiGlio Hársfavirág Illatú Parfüm
Ár: Leírás alapján , Eladó: Korsolya
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Megbeszélés szerint
L'Erbolario Ombra Di tiGlio Hársfavirág Illatú Parfüm+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 4.

Egy kedves KM-es-től kaptam vásárlás mellé, ami itt egy kedves gesztus.
Az illat számomra inkább az orgonát idézi, bármilyen furcsának is tűnik. Nem egy tolakodó illat, senkit nem fogunk vele megzavarni, ebben biztosak lehetünk.
A mindennapokra egy jó választás lehet, de 35 alatt nem hiszem, hogy sokaknak tetszene, annál azért "nagyasszonyosabb illat".
Szilázsa nem túl nagy, és nem árt, ha velünk van, mert pár óra után, mint a legtöbb parfümöt, illik frissíteni, ha érezni szeretnénk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 4.

Egy kedves KM-es-től kaptam vásárlás mellé, ami itt egy kedves gesztus.

galagonyanya

2018. április 28.

Hársfavirágzás...

Különleges időszaka az évnek, ilyenkor az ember azt érzi, bűn benn lenni a szobában, irodában, mert egyszerűen rabul ejtik a levegőben kavargó édes illatok. Számomra a hárs illata több, mint illatélmény - személyes emlékek kötődnek hozzá, természetesen nem parfüm kapcsán, hanem a súlyos, édes illatokkal terhes tavaszi levegő miatt, ballagás, egyetemi vizsgák, randevúk, a belvárosi utcákon sorakozó hársfák valósággal ontják magukból édes, fűszeres nektárjukat, ettől a varázstól szabadulni lehetetlenség.

Ezek a gondolatok űztek-hajtottak, mikor az én kis üvegcsémet vártam, kíváncsian, vajon mennyire sikerül visszaadni a hangulatot, az élményt? A faborítású kupakot levéve hamar kiderült, ez a parfüm teljesen másról szól. Itt nem mézédes hársnektárt kap az illatra szomjazó vándor, hanem friss, citrusos, virágos permetet, melyben a hárs még csak nem is főszereplő, hanem mondjuk... a vonósnégyes tagjainak egyike. Abszolút uniszex illat, tán kifújáskor dereng fel valami a hárs édességéből, egyébként könnyű és friss - elhelyeztem az éjszakai illataim seregében (ilyen is van) mert megnyugtat, segít ellazulni egy fárasztó vagy szorongással teli nap után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Hársfavirágzás...

Makk Zsuzsó

2018. február 23.

2 és fél óra alatt el is illant, amit nem nagyon bánok, mert büdös. Engem nyomokban sem emlékeztet a hársfaillatra, ami egy mézes-balzsamos, mennyei illat. Ez meg nem. Kemény, szúrós, inkább férfias, semmi kifinomultság. Nekem eleve ezek a L'Erbolariók eléggé egyformák, kb. 90%-ban ugyanazok az illatjegyek, mindnek bioboltszaga van.
Hársfában nem ismerek sem tréfát, sem kompromisszumot, így marad a Yamuna Édeni hársnektár szappan szagolgatása. Na, az hársillatú!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

mariann33

2018. január 20.

Régóta kíváncsi voltam rá,de nagy reményeket nem fűztem hozzá.Talán ezért is ért ilyen kellemes meglepetés;kupakból szagolva felsóhajtottam"ez mint a Caligna"!Ami az egyik kedvenc illatom,tehát a megkönnyebbülés sóhaja volt:)
Kifújva már másabb,az is nagyon kellemes,viszont kb.fél óra elteltével ismét azt a nagyon zöld,tiszta természetet érezni.Rajtam tartós is.
Ud.:Szerkesztenem KELL!
Teljesen olyan mint L'artisan L'été en douce!
Szóval szuper:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Ud.:Szerkesztenem KELL!
Teljesen olyan mint L'artisan L'été en douce!
Szóval szuper:)

Myrtle

2017. június 5.

Igazi, természetes, 100% hársfa illat. Fanyar (jó értelemben), zöld, üde és nagggyon frissítő. Ennek ellenére nem kánikula parfüm, melegben viszonylag gyorsan elillan, de párás, hűvösebb vagy esős időben teljes szépségben ki tud bontakozni.
Meglepődtem, hogy élőben mennyire minőségi a csomagolása. A flakon maga valami porcelánszerű anyagból van, a felirat és a dizájn nagyon szépen kivitelezett, a kupak pedig fából - gondolom, hársfából- készült, ennek ellenére jól illeszkedik. Rendkívül természetes hatású az egyszerűsége ellenére is, akárcsak a benne lakó parfüm. :)

UPDATE: mostanában szinte csak ezt használom, nagyon frissítő,és meglepően tartós, az esti zuhanyozásnál még jól érezhető a reggeli 2-3 fújás. Ha ez van rajtam, mindig jókedvűen indulok munkába. Néha csak "aromaterápiás" jelleggel használom, ha épp rosszkedvű vagyok, vagy kicsit lazítanék egy limonádé mellett. Minden parfümszerető ember polcára javasolnék egy ilyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Flami

2017. március 2.

Egy fárasztó nap végén próbáltam ki, tusolás, hajmosás és frissen húzott ágyba bújást követően, ahh, nagyon finom, tényleg üde, tisztaság illata van. Szinte egybeolvad a bőrrel, nagyon jól esett így pihenni végre és aludni.
Egy a baja: egyáltalán nem tartós. 1-2 óra és nyomtalanul eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

Egy a baja: egyáltalán nem tartós. 1-2 óra és nyomtalanul eltűnik.

SSSAAA

2017. február 3.

Finom hársfaillata van, habár nekem a gyöngyvirágos Yves Rocher-ra is emlékeztet. Egy fújás elég, nem tolakodó, hanem ilyen kis kedves illat. Valóban nem tucatillat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

pozsy

2016. december 24.

Mivel hársfaillat imádó vagyok, nagyon örültem ennek a parfümnek, nagyon jó az illata, főleg ha már egy kicsit leszáradt, azt hiszem megtaláltam AZ illatot. :)
A hozzá csomagolt tusfürdő/testápololó/sampon mintáknak meg külön örültem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

A hozzá csomagolt tusfürdő/testápololó/sampon mintáknak meg külön örültem. :)

Gabriella76

2015. június 17.

isteni illata van. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 17.

isteni illata van. :-)

Vancsi

2015. április 28.

A Moringa krémét szagoltam, de ez teljesen más.Ez könnyebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

A Moringa krémét szagoltam, de ez teljesen más.Ez könnyebb.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.