L' Erbolario

Ár:   4320 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 25.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

A pipacs szirmai, a vízi jázmin és a gyíkfű összetevők gyengéd tisztító hatású anyagai a legérzékenyebb bőrt is megfelelően ápolják. A zab tensioaktív aminosavai tisztítás közben a bőrön vékony védő és anti-dehidratáló réteget képeznek, míg a hidrolizált mandula protein rugalmassá és tonizálttá teszi a bőrt. A hatékonyan megtisztított és finoman illatos bőr minden mosdás után puhává, frissé és bársonyos tapintásúvá válik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Chootie

2015. augusztus 12.

Szeretem az édes illatokat, ezért imádtam ezzel fürdeni!! A megszokott L'erbolario hatást nyújtja, selymesíti a bőrt, tényleg fantasztikus! Egyetlen baj vele, hogy az ára elég borsos, így akkor találkozunk újra, ha ajándékba kapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Morci

2012. július 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én amúgy sem szeretem az édes illatokat, de ez rendesen kiverte a biztosítékot. És Murphy törvénye, hogy ezt aztán még jó sokáig érezni lehet a bőrön fürdés után. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

csirsz

2012. március 16.

Jól hidratáló tusfürdő, viszont rendkívül édes, émelyítő illat. Azoknak ajánlom, akik szeretik az édes illatokat. A bőrt kellően selymessé teszi,, nagyon kevés is elegendő, gazdaságos. Az erős illat miatt én csak 4-est adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 16.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.