L' Erbolario

Ár:   7576 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chili-p2, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Myropolium

Igazi, eredeti, összetéveszthatetlen rózsa illat, ami az idő elteltével sem változik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

elvanui

2018. május 8.

Az igazi, romlatlan, tiszta, tökéletes rózsaillat. Sosem lesz belőle égett kávé, ami nálam már plusz két csillag, de amúgy is, egy szép, kerek, telt tearózsa illat, üde és ártatlan, mégis érett, nem fanyar, nem zöld, de nem is túl édes. Rózsa, a maga öntudatlan tökéletességében. Tavasszal és nyáron csodálatos, álomszép, emlékek bölcsője. Ágyneműn, nyári éjszakákon a mennyország! Nekem ő a rózsa, és kész:). Pár éve rengeteget kerestem, és nagyon nehezen találtam olyat, aminek a bőrömön nem lesz kávéillata, Goutaltól a Rosine-ig, Tea Rose és Mona di Orio, (ő áll egyébként a Rosán kívül a legközelebb még a tökélyhez, ha nagyestélyi rózsa kell, és nem ártatlan, akkor Mona rózsája a nyerő), Montale és a világon minden megvolt. Nem gondoltam, hogy egy Myropoliumban akadok rá:)...
Hat-nyolcórás illat egyébként, kartávolságú szillázzsal, szóval két fújás bőőőőven elég:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Piri11

2018. február 5.

Jelen pillanatban - amely sajnos igen gyakran változik nálam - rózsa illatú parfüm keresésében vagyok :)
Ma őt próbáltam ki a Myropolium-ban. A nyitása nagyon rózsa. Az az igazi kellemes tearózsa illat. Ezt követte egy kissé zöldes rózsa illat, amely annyira nem tetszett, de nem volt kellemetlen sem. Kb. egy óra múlva krémes-rózsa illatú lett. Olyan, mint amikor rózsás testápolót használ az ember lánya. Sajnos ezzel együtt egyre bőrközelibb lett rajtam.
Összességében szép és kellemes illat, semmi tolakodó vagy nyanyás nincs benne, de mégsem érem úgy, hogy meg kellene vennem egy üveggel. Kár ...
Keresem tovább az igazit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Keresem tovább az igazit :)

chili-p2

2013. augusztus 2.

Imádom, imádom, imádom! Csak a rózsát érzeni, nincs mellette más kísérő, zavaró tényező, tartós, egész nap érezhető illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool