L.O.V

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2258-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2258

• Könnyű, krémes textúra Cermide NP-vel.
  • Puha kasmír érzés a bőrön.
  • Ragyogótól a közepes fedésig építhető.
  • 2in1 applikátorral: a szivacs egyik oala a könnyűpúderhez, míg a másik oldala az intenzívedd alapozóhoz használható.

Ár: 2258 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

storm28.oe

2016. szeptember 13.

A tokban tükör,letisztult,semmi csicsa :D
Az állaga könnyü,egészen jol fed.
Felvitelkor a kevert börömön kicsit foltokban "száradt"ennyi a bibi vele.Pár perc és szépen össze lehet dolgozni.A szárazabb részeimen kicsit összeáll vagy csomosodik..nem tudom mit irjak rá ,hogy ne huzzam ezzel le a terméket :D
10orán át rajtam fennmarad :D fixálni nem szoktam.Több árnyalata van,viszont ovatosan kell választani,mert a valodi szint nem azonnal látni pl kézfejen,teszternél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

A tokban tükör,letisztult,semmi csicsa :D
Az állaga könnyü,egészen jol fed.

Hidratálók: Caprylyl Glycol