L'Occitane

Ár:   7640 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BT0716, Módosítva: 2020. június 4.

Lelőhely:   Online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kényeztető tusoló olaj a tisztálkodás során szükséges mértékben hidratálja és ápolja a bőrt. Használata után ismét tele lesz vitalitással. Ez a tusfürdő olaj vízzel érintkezve finom habbá alakul, ami lágyan tisztítja a testet. Mandulaolajban gazdag, védi a hidrolipid védőréteget és a mandula édes és ínycsiklandozó illatát hagyja maga után.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kati545

2020. október 28.

Ajándékba kaptam ezt a tusfürdőt és eleinte féltem tőle, mert olajos. Nem akartam, hogy zsírosodjon a bőröm. Viszont egyáltalán nem történt ez meg. :) Nagyon kevés is elég belőle, jól habzik, de nem olyan "klasszik tusfürdő" szerűen, hanem finoman. Viszont ami még finomabb, az az illata. Valami csúcsszuper. Szeretem magamat zuhanyozás után szagolgatni :D :D Bár sok kozmetikai termékre hajlandó vagyok áldozni, úgy gondolom ennyit egy tusfürdőre nem. Viszont mivel tényleg sokáig elég, lehet veszek egyet magamnak, mert ez valóban nagyon jó.
Van hozzá egy testradíros tusfürdőm is, azt nem találtam meg Krémmánián. Viszont annak annyira aprók a szemcséi, hogy nem nagyon hiszek benne... S az illata sem ilyen kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

BT0716

2020. május 31.

Én nagyon szeretem, a sima tusfürdő használata után kenem magamra, és tényleg nagyon puha lesz tőle a bőröm, nem szárít. Nagyon krémes habot ad, jó érzés vele zuhanyozni, és finom illata van. Ajándékba kaptam, de lehet, hogy később magamtól is veszek egyet :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.