L'Occitane

Ár:   8250 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Ragyogóvá varázsolja a sérült, száraz hajszálakat. 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz.

CeCeDrake

2017. október 26.

Használat után legszívesebben szálanként téptem volna ki a saját hajam, de nem tudtam, mert a hátközépig érő hajkoronám egy nagy csomóba állította össze. Amikor újra mostam a hajam, átkoztam a percet is, amikor kiadtam erre ennyi pénzt! A negyedéért lehet venni normális hajápolót, aminek nincs ilyen szörnyű büdös szaga!
Egyébként durván 60 ml sampon kellett, hogy ki tudjam mosni ezt!
Nagyon túl van árazva és nagyon rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Egyébként durván 60 ml sampon kellett, hogy ki tudjam mosni ezt!
Nagyon túl van árazva és nagyon rossz!

zahraa

2017. április 4.

Sajnos nagyon budos, es nem kellett hozza sokat hasznalni hogy az egesz hajam egy nagy guboba tapassza ossze...
Elmeny kimosni, fel doboz samponom elment ra...
Kivancsian varom a jo velemenyeket, mert engem nem gyozott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Elmeny kimosni, fel doboz samponom elment ra...
Kivancsian varom a jo velemenyeket, mert engem nem gyozott meg.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)