L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2020. június 15.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

generalnagy

2016. október 1.

Ajándékként volt hozzá csomagolva a shea vajas kézkrémhez (tavaly karácsony körül vettem), amolyan karácsonyi limitált kiadású egyedi dizájnos tubusban volt. Az illatát nem tudtam hová tenni, most látom, hogy ez bizony datolyás és tényleg :) Nagyon jól hidratál, de elsősorban téli használatra javaslom, mert eléggé zsíros, nagyon kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

despoina

2014. november 23.

2014. május:
Nagyon megszerettem ezt az ajakápolót pedig akciósan vásároltam. Lefekvés előtt használom és csodát művel az ajkaimmal. Nagyon pici is elég belőle és bódítóan finom datolya illatú. A legtöbb drogáriás ajakápolómon messze túl tesz,de az áruk sem egyforma. Egyértelműen 5csillag.
Update, november 23.
Minden nap lefekvés előtt használtam és még most is van benne!! Nagyon jól hidratálja a szám, még a legnagyobb hidegben is segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 23.

2014. május:
Update, november 23.