L'Occitane

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timitami, Módosítva: 2019. szeptember 8.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

A kéznek és a testnek. A teljesen természetes, illatos tömb zömök érzése ellenállhatatlan. A szappangyártás Marseille-i hagyományai szerint, tisztán növényi alappal készült.

A Bonne Mère termékcsalád mindennapos gyengéd gondoskodást jelent az egész család számára (3 éves kortól). Mindegyik formula hipoallergén és PH-semleges, parabén és Phenoxyethanol felhasználása nélkül készült. A fehérmályva-tej vagy a méz finom illatával dúsított termékek bőkezű, természetbarát, növényi alapú műanyag csomagolásban érkeznek. Marseille emblematikus alakja, a Bonne Mère - Jó anya már húsz éve inspirálja szappangyártási tradÍciónkat.

Boroka528

2019. szeptember 6.

Nem szeretem a levendulát, mert a legtöbbnek orrfacsaró "mű" illata van!
Ez a szappan viszont kivétel! Isteni illatú, egyszerű, de nagyszerű! A rózsás változatot is próbáltam, de ez a nyerő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Nem szeretem a levendulát, mert a legtöbbnek orrfacsaró "mű" illata van!

ZemanTimi

2019. június 26.

Szeretem ezeket a szappanokat.Jól habzik és remek az illata.Nem mű illat hanem az az igazi levendula amit jó szagolgatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

ervilia

2018. február 18.

Ápol, jól habzik és nagyon kellemes az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Ápol, jól habzik és nagyon kellemes az illata!

Timitami

2017. december 9.

Úgy két éve kaptam, amikor a levendula korszakomat éltem. Isteni! Finom, természetes az illata, jól habzik, jól ápolja a bőrt és nagyon sokáig kitart. Boros az ára, de valóban minőségi szappan. Újravevős fajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 9.

További info az összetevőről a KM-blogon >>