L'Occitane

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   75 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   L'Occitane, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gykata7, Módosítva: 2017. június 6.

Lelőhely:   L'Occitane, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Ez a Provence Luberon régiójából származó cseresznyekivonatot tartalmazó szappan gyengéd virágos gyümölcsös illatba burkolja bőrét. Könnyen habosodik, tökéletes a kezeknek és a testnek.

Letti2

2020. február 9.

Ajándékba kaptam. Használat közben finom illata van, és a bőrömet sem szárítja, de az illatát már pár perc múlva sem érzem a bőrömön. Az árát kicsit sokallom, így nem veszem újra miután elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

annasz

2018. február 10.

Egy ajándékcsomagban kaptam karácsonyra és hirtelen nem igazán tudtam mire is használjam, mert sima kézmosáshoz kicsit drágának éreztem.:D Aztán elkezdtem olvasni az itteni véleményeket és azt javasolták, hogy arcmosáshoz is tökéletes.
Nem kellett csalódnom, SŐT. Az arcom hihetetlenül feszes, tiszta lett, sokkal frissebbnek és élettelibbnek tűnik:) Az illata is csodálatos. Azóta nem használok micellás vizet sem, mert jól lehozza még a vízálló szempillaspirált is (persze ha nem vigyázol csípi a szemet).
Plusz pont, hogy már két hónapja használom és még mindig rengeteg van belőle.:) Tuti újraveszem ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.