L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolás

Mézes shea vaj balzsam

Multifunkcionális - haszálható tesre, hajra, arcra

szeliger

2014. március 21.

8 ml mézes sheavaj kis fémtégelyben. Maga a kence viaszos állagú, a kéz ill. bőr melegére lágyul. A színe fehér, az illata mézes, édeskés, de nem túl erős. Nagyon, nagyon jól hidratál, akár szájra, akár körömágybőrre jól bevált. Reggel rúzsok alá is jól használható, soha többé cserepes ajkak. A gyenge pont a csomagolás, ami ugyan tetszetős, de a kupak elég könnyen lejár, nem táskába beledobálós, egy fél menetet azért rakhattak volna rá, hogy jobban tartson.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 21.

Hidratálók: Honey