L'Occitane

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mandulaolajat tartalmazó tusfürdő.

Ár: 7500 , Eladó: Lill22
Állapot: Bontatlan, Helyszín: MOM, Allee , fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás esetén posta
Ár: 15000 , Eladó: Lill22
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
lauran

2019. szeptember 27.

Nagyon szeretem. Élmény a zuhany ezzel az olajjal. Finom krémes állaga van, az illata csodás, a bőrön sokáig érződik, és reggel a fürdőszoba is ebben illatozik. A bőr pihe puha lesz. Drága, de kiadós, és nekem csak ez és a L'Erboristica tusfürdők azok, amelyek nem szárítanak. Így nem sajnálom rá a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Isteni. Csodás, tartós illat, pihe-puha bőr, amire nem kell testápolót kenni. Érzéki élmény a nedves bőr olajozása. Kell ennél több egy tusfürdőtől? (igen, OK, megkérik az árát...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nicolekitti

2019. szeptember 14.

2018-as Adventi naptárban volt benne. Kicsit tartottam a fürdő olajoktól, hogy nem lehet majd lemosni, vagy ragacsos lesz a bőröm utána.
Kellemesen csalódtam, mind illatra nagyon kellemes volt (mostanában nem igen birom ha a tusfürdőnek erős, tömény illata van), mind állagra.
Újra nem veszem, mert azért borsos az ára, de örülök, hogy ki tudtam próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Újra nem veszem, mert azért borsos az ára, de örülök, hogy ki tudtam próbálni.

krisztinakasza91

2019. szeptember 4.

Tusolás közben nagyon nehéz eloszlatni a bőrön mert annyira sűrű és olajos, emiatt elég sokat is kell használni belőle pedig iszonyat drága. Fürdés után bőrszárazság terén pedig nem éreztem különbsége más könnyebben megfizehető természetesebb alapú tusfürdőkhöz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

ZemanTimi

2019. június 26.

Nagyon szeretem.Érzékeny bőrömet tökéletesen hidratálja.Nem is kell utána használnom semmit.Már a 3. flakonnál tartok és lesz még.Abszolút újra vevős kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

pankusz

2019. május 5.

A testem, főleg a lábamon lévő bőr nagyon száraz, ez volt az első és egyetlen tusfürdő idáig ami után nem húzódik a bőröm pedig próbáltam már mindent az organikus shea vajas szappanoktól kezdve mindenféle habos-olajos-krémes tusfürdőn át. Ennek az olajos összetevői nagyon jól hidratálnak, ha nem kenek utána testápolót akkor sem viszket/húzódik a bőröm. Az egész mandulás vonal nagyon jó a L'occitane-nál. Minőségi alapanyagok, nagyon jól hozza amit ígér.
Az ára: összetevők és hatás arányában úgy gondolom megéri, egyet értek despoinával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

flamingo25

2019. április 13.

Ajándékba kaptam, így volt szerencsém kipróbálni, de különben magamtól biztos nem adtam volna ennyi pénzt érte. Nem estem tőle hanyatt, bár a téli időszakban elég jól táplálta a bőröm, de ezt szerintem mással is el lehet érni kevesebbért. A használata közben megtanultam, hogy a fürdőpamacsból nem lehet kimosni teljesen az olajat, csak ha kb. ugyannyi vizet elhasználok rá, mint amiben megfürödtem :) Élménynek egy flakon erejéig jó volt, de tuti nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

sszancs

2019. március 30.

Ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg sajnos... az illata finom, de gyakorlatilag ennyi ami extra benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

googles

2018. december 21.

Mint minden Occitane-os cucc, botrány drága, többször annyiba kerül, mint más márkás tusfürdő. Nem a magyar fizetésekre tervezték.

Amúgy használtam sokszor és szerettem nagyon, jó télen a száraz bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 21.

Amúgy használtam sokszor és szerettem nagyon, jó télen a száraz bőrömre.

CeCeDrake

2018. december 21.

Az egyik bestseller csomagban jutottam hozzá.
Nem rossz, de nem lett a kedvencem.
Jó az illata, az állaga, jól tisztít. Kell utána hidratáló ugyanúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Az egyik bestseller csomagban jutottam hozzá.
Nem rossz, de nem lett a kedvencem.
Jó az illata, az állaga, jól tisztít. Kell utána hidratáló ugyanúgy.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.