L'Occitane

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mandulaolajat tartalmazó tusfürdő.

Ár: 8500-500 ml kiszerelésben !!! , Eladó: Lill22
Állapot: Teljesen bontatlan, Helyszín: Mom,Allee , fizetés: Készpénz szemelyesen
Ár: 7500 , Eladó: Lill22
Állapot: Bontatlan, Helyszín: MOM, Allee , fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás esetén posta
flamingo25

2019. április 13.

Ajándékba kaptam, így volt szerencsém kipróbálni, de különben magamtól biztos nem adtam volna ennyi pénzt érte. Nem estem tőle hanyatt, bár a téli időszakban elég jól táplálta a bőröm, de ezt szerintem mással is el lehet érni kevesebbért. A használata közben megtanultam, hogy a fürdőpamacsból nem lehet kimosni teljesen az olajat, csak ha kb. ugyannyi vizet elhasználok rá, mint amiben megfürödtem :) Élménynek egy flakon erejéig jó volt, de tuti nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

sszancs

2019. március 30.

Ár-érték arányban egyáltalán nem éri meg sajnos... az illata finom, de gyakorlatilag ennyi ami extra benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

googles

2018. december 21.

Mint minden Occitane-os cucc, botrány drága, többször annyiba kerül, mint más márkás tusfürdő. Nem a magyar fizetésekre tervezték.

Amúgy használtam sokszor és szerettem nagyon, jó télen a száraz bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 21.

Amúgy használtam sokszor és szerettem nagyon, jó télen a száraz bőrömre.

CeCeDrake

2018. december 21.

Az egyik bestseller csomagban jutottam hozzá.
Nem rossz, de nem lett a kedvencem.
Jó az illata, az állaga, jól tisztít. Kell utána hidratáló ugyanúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Az egyik bestseller csomagban jutottam hozzá.
Nem rossz, de nem lett a kedvencem.
Jó az illata, az állaga, jól tisztít. Kell utána hidratáló ugyanúgy.

Tothxheni

2018. november 30.

Egy mini kiszerelést kaphattam valamelyik vásárláshoz kapott ajándékszettben. Elvittem magamra egy rövid utazásra, bevált, de nem fogyott el, és nagyjából egy hónap után újból szerettem volna használni, de tuti megromlott, mert valami rémes illata lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

bekobetti

2018. július 31.

Imádom! Finom mandulás az illata, nem erős, de elég sokáig érzem. Tusolás közben lágy, krémes habot képez a bőrömön, nem szárít, bár én nagy hidratálást se érzek tőle...egy a baja, elég drága, ezért nem is használom folyamatosan.

A hidratálás hiánya miatt le kell vonjak a pontjaiból, ennyi pénzt csak az illatáért kifizetni ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

zsazsa

2018. június 26.

A legkisebb kiszerelést vettem meg, nagyon kíváncsi voltam rá, de az ára... nagyon magas. Finom az illata, kellemes vele a fürdés, és valóban mintha jobban ápolna mint egy sima tusfürdő, nem rossz vétel néha, ha az ember lánya meg akarja magát lepni valamivel. De biztos nem lesz nálam állandó a fürdőszobában, szeretek minél több dolgot kipróbálni, így valószínűleg nem fogom újra venni és más "ajándék" után nézek magamnak a rosszabb napokon. Viszont azt hozzá kell tennem, hogy a Westendben lévő eladók nagyon nagyon kedvesek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

despoina

2018. június 6.

Tökéletes, az eddig legjobb tusfürdő amit használtam. Kisebb csomagolásban vásároltam (75 ml.) de elsőre megnyert. Felvitelkor lágy olajos réteget képez a bőrön ami lassan habzó tusfürdővé alakul. Hihetetlenül hidratál, fantasztikus az illata, jól tisztít. Meg fogom venni nagy csomagolásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

ilovebeauty

2018. május 4.

Tökéletes!!!! Nagyon durván hidratál,isteni az illata, viszont az ára miatt egyszerűen le kell vonnom egy csillagot fájó szívvel :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

anyujobbantudja

2018. április 23.

Egy kis mintám volt, nem veszem meg újra. Nem kiadós, túlhájpolt, az illata sem valami extra, de sajnos a hatása sem. Semennyivel nem jobb, mint egy sima drogériás tusfürdő - de legalább borsos áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.