L'Occitane

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 22.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

Ár: 15000 , Eladó: Lill22
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Sziporka88

2020. április 18.

Nagyon finom az illata, egy élmény vele a fürdés. A bőr selymes és puha lesz. Azért nem adom meg csak az 5 csillagot, mert nagyon-nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

balkri

2020. április 18.

Nagyon finom az illata és nagyon selymes lesz utána a bőröm. Olvastam, hogy van akit szárít, nem is értem, mert nekem nagyon száraz viszkető a bőröm, de ettől semmi ilyet nem tapasztaltam. Valóban nehezen habzik fel, de ez nem is egy habfürdő, ellenben én a fürdővízbe teszek egy kicsit és egyrészt mesés illata van, másrészt nagyon finom és puha lesz utána a bőröm. Emellett hihetetlenül gazdaságos, én bátran ajánlom!(az ára miatt levonok egy csillagot, mert valóban luxus árkategória).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 18.

Rea96

2020. április 1.

Egyszer vettem és elég is volt. Jó volt az illata , szerettem is vele fürdeni de semmi extra. Ennyi pénzért nem érte meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

Nicu

2020. január 12.

Mini kiszerelést kaptam ajándékba. Ha nincs ráírva, hogy mandulás, nem tudnám megmondani, minek az illatát érzem. Szerintem köze nincs hozzá. Sűrű, kicsit nehéz habot kicsikarni belőle. Testápoló kell utána. Nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Mandarindream

2019. október 26.

Sajnos a cég eddig próbált termékei javarészt nem ütik meg a szintet. Ez sem. Nem kell utána testápoló? Olyan száraz tőle a bőröm, mint a tapló. Folyik ki az ember kezéből olyan híg. A szaga meg...oké, van benne mandula, kevéske...meg egy jó adag művi adalék, ami baromira átüt. 600 Ft-ot sem adnék érte. Ennyit egy drogériai termék is tud. Ez szimplán a vevők lehúzása, nem több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 26.

lauran

2019. szeptember 27.

Nagyon szeretem. Élmény a zuhany ezzel az olajjal. Finom krémes állaga van, az illata csodás, a bőrön sokáig érződik, és reggel a fürdőszoba is ebben illatozik. A bőr pihe puha lesz. Drága, de kiadós, és nekem csak ez és a L'Erboristica tusfürdők azok, amelyek nem szárítanak. Így nem sajnálom rá a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Pomelo

2019. szeptember 14.

Isteni. Csodás, tartós illat, pihe-puha bőr, amire nem kell testápolót kenni. Érzéki élmény a nedves bőr olajozása. Kell ennél több egy tusfürdőtől? (igen, OK, megkérik az árát...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nicolekitti

2019. szeptember 14.

2018-as Adventi naptárban volt benne. Kicsit tartottam a fürdő olajoktól, hogy nem lehet majd lemosni, vagy ragacsos lesz a bőröm utána.
Kellemesen csalódtam, mind illatra nagyon kellemes volt (mostanában nem igen birom ha a tusfürdőnek erős, tömény illata van), mind állagra.
Újra nem veszem, mert azért borsos az ára, de örülök, hogy ki tudtam próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Újra nem veszem, mert azért borsos az ára, de örülök, hogy ki tudtam próbálni.

krisztinakasza91

2019. szeptember 4.

Tusolás közben nagyon nehéz eloszlatni a bőrön mert annyira sűrű és olajos, emiatt elég sokat is kell használni belőle pedig iszonyat drága. Fürdés után bőrszárazság terén pedig nem éreztem különbsége más könnyebben megfizehető természetesebb alapú tusfürdőkhöz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

ZemanTimi

2019. június 26.

Nagyon szeretem.Érzékeny bőrömet tökéletesen hidratálja.Nem is kell utána használnom semmit.Már a 3. flakonnál tartok és lesz még.Abszolút újra vevős kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.