L'Occitane

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2020. október 7.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ez a sheavajat tartalmazó hidratáló balzsam javítja és táplálja a száraz ajkakat.

DSAnna

2022. április 22.

Nekem nem jött be. 1-1 alkalommal jó, ha épp nincs más kéznél, de mivel nekem napközben többszöri ápolást igényel a szám, többször kell bekennem, és ennél az ajakápolónál azt tapasztaltam, hogy elkezd hámlani tőle a bőr a számon. Túl kemény az állaga, viszonylag sok kell belőle. Ennyi pénzért többet vártam. A sima Labello többet tud nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

Ennie86

2022. március 27.

Az ázsia centerben találkoztam vele, így muszáj volt megvennem. Szerintem nagyon jó kis cucc. :) Kellemes az illata, és jól hidratál. Teljes áron nem venném meg, de így megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 27.

kismadár

2021. december 10.

Semmi extra, a legolcsóbb szőlőzsírra emlékeztet, amit gyerekkoromban megvett nekem az anyukám a 100 forintos boltból. :( Bár szép nosztalgikus érzéseket keltett bennem, maga a termék nem sok mindenre használható. Állagra és illatra is pontosan ugyanolyan, mint az előbb említett szőlőzsír. Minimálisan hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

ANDREAA

2020. december 28.

Kb minden ajakápolótól tüsszögök és kapar a torkom.. kivéve ez és a Carmex gránátalmás ajakápolójától, szóval nem is értem. A mentát pláne nem szeretem semmiilyen ajak termékben, itt viszint nem zavar és nem reagálok rá tüsszögéssel sem, szóval szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 28.

Bocse

2020. május 27.

Évekig imádott ajakápolóm amit az istennek se akartam leváltani, merthogy elégedett voltam vele. Viszont a carmex negyed ennyibe kerül és könnyebben beszerezhető plusz fényvédőt is tartalmaz. Szóval könnyes búcsút intettem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 27.

Sziporka88

2020. május 8.

Nagyon hányingerem lesz az illatától, nehezen is szívódik be, igazából a hidratálása ugyan olyan mint egy 300 Ft-os drogériás ajakápolónak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Pöti

2020. április 13.

Valóban kevéske van benne, de nekem elég lassan fogy. Nagyon szeretem, kellemes az illata, jól ápol. Nekem több nem is kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Faustine

2020. március 7.

Sűrűbb, keményebb állagú egy átlagos ajak balzsamnál, és nem túl sokáig elegendő a mennyisége. Nagyon szeretem a márka egyéb termékeit, de ez sajnos nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 7.

Tiziana

2019. augusztus 20.

Az idáig használt/próbált ajakápolók közel ez a legtökéletesebb (nekem.)
Az elsőt ajándék csomagban kaptam,az illata,íze, állaga mennyei. A baj csak
hogy elfogyott, s mikor az árát megláttam, beindult a kalkulálós kisördög...
nem lehet, hogy a 300 ft-os ugyanezt tudja? Nem, nem tudja ugyanezt.
Amennyit azóta kipróbáltam és eldobtam, simán megvehettem volna rögtön ezt!
Nem tudok mást mondani:hibátlan.Hidratál, beszívódik,NEM KEZD EL HÁMLANI A BŐR TŐLE,
és lágy fényt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Az idáig használt/próbált ajakápolók közel ez a legtökéletesebb (nekem.)
Az elsőt ajándék csomagban kaptam,az illata,íze, állaga mennyei. A baj csak
hogy elfogyott, s mikor az árát megláttam, beindult a kalkulálós kisördög...
nem lehet, hogy a 300 ft-os ugyanezt tudja? Nem, nem tudja ugyanezt.
Amennyit azóta kipróbáltam és eldobtam, simán megvehettem volna rögtön ezt!
és lágy fényt ad az ajkaknak.

sznikolett

2018. július 24.

Meglepoek az eddigi velemenyek, egy mozizas alkalmaval otthon felejtettem a korabbi neutrogena szolozsirom, semmi sem volt mar nyitva csak a l’occitane, igy itt vettem egyet, nem ismertem korabban, a markat sem hasznaltam meg, de nekem olyan kis csoda ez a balzsam, mint eddig egy sem. Naponta legalabb 10x kentem a szam, annyira egett es fajt a szarazsagtol, amiota ez megvan mar egy hete nem volt ra szuksegem! Az illata nagon finom, az allaga nagyon kellemes az ara viszont borsos, de h elfogy egyszer en biztos, hogy ujra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil