L'Occitane

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. július 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

Ez a sheavajat tartalmazó hidratáló balzsam javítja és táplálja a száraz ajkakat.

Bocse

2020. május 27.

Évekig imádott ajakápolóm amit az istennek se akartam leváltani, merthogy elégedett voltam vele. Viszont a carmex negyed ennyibe kerül és könnyebben beszerezhető plusz fényvédőt is tartalmaz. Szóval könnyes búcsút intettem neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Sziporka88

2020. május 8.

Nagyon hányingerem lesz az illatától, nehezen is szívódik be, igazából a hidratálása ugyan olyan mint egy 300 Ft-os drogériás ajakápolónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Pöti

2020. április 13.

Valóban kevéske van benne, de nekem elég lassan fogy. Nagyon szeretem, kellemes az illata, jól ápol. Nekem több nem is kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Faustine

2020. március 7.

Sűrűbb, keményebb állagú egy átlagos ajak balzsamnál, és nem túl sokáig elegendő a mennyisége. Nagyon szeretem a márka egyéb termékeit, de ez sajnos nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Tiziana

2019. augusztus 20.

Az idáig használt/próbált ajakápolók közel ez a legtökéletesebb (nekem.)
Az elsőt ajándék csomagban kaptam,az illata,íze, állaga mennyei. A baj csak
hogy elfogyott, s mikor az árát megláttam, beindult a kalkulálós kisördög...
nem lehet, hogy a 300 ft-os ugyanezt tudja? Nem, nem tudja ugyanezt.
Amennyit azóta kipróbáltam és eldobtam, simán megvehettem volna rögtön ezt!
Nem tudok mást mondani:hibátlan.Hidratál, beszívódik,NEM KEZD EL HÁMLANI A BŐR TŐLE,
és lágy fényt ad az ajkaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Az idáig használt/próbált ajakápolók közel ez a legtökéletesebb (nekem.)
Az elsőt ajándék csomagban kaptam,az illata,íze, állaga mennyei. A baj csak
hogy elfogyott, s mikor az árát megláttam, beindult a kalkulálós kisördög...
nem lehet, hogy a 300 ft-os ugyanezt tudja? Nem, nem tudja ugyanezt.
Amennyit azóta kipróbáltam és eldobtam, simán megvehettem volna rögtön ezt!
és lágy fényt ad az ajkaknak.

sznikolett

2018. július 24.

Meglepoek az eddigi velemenyek, egy mozizas alkalmaval otthon felejtettem a korabbi neutrogena szolozsirom, semmi sem volt mar nyitva csak a l’occitane, igy itt vettem egyet, nem ismertem korabban, a markat sem hasznaltam meg, de nekem olyan kis csoda ez a balzsam, mint eddig egy sem. Naponta legalabb 10x kentem a szam, annyira egett es fajt a szarazsagtol, amiota ez megvan mar egy hete nem volt ra szuksegem! Az illata nagon finom, az allaga nagyon kellemes az ara viszont borsos, de h elfogy egyszer en biztos, hogy ujra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

ervilia

2018. február 18.

Nehezen kenhető, nem nyújt megfelelő hidratálást. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Nehezen kenhető, nem nyújt megfelelő hidratálást. Nem fogom újravenni.

bokri28

2018. február 9.

Pixibox-os szerzemény, az ára miatt nem fogom megvenni, pedig nagyon szuper kis termék számomra. Szeretem az állagát, az illatát, azt, hogy nem szárítja ki a számat, mint sok más ajakápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

dtngocmai

2018. január 26.

keves van benne, fele akkora mint az elvart ruzsmeretnek. Nehezen kenheto, es nem szivodik be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

orsi0210

2017. december 5.

Ez a termék nem győzött meg,mivel nagyon sokáig kell kenni az ajkakat, hogy kellő mennyiségű krém tapadjon meg rajtuk, ami pedig nehezen szívódik be. MIntha csak a bőr felületén tapadna meg a krém, de nem hatol be annak mélyébe...
Az illata elmegy.
Én biztosan nem fogom újravenni, mert nagyon drága és feleennyiért hatásosabb termékek is kaphatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Az illata elmegy.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate