L'Occitane

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zahraa, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A finom textúrájú, bársonyos, száraz utóérzetet nyújtó arcolaj táplálja és nyugtatja még a legszárazabb és legérzékenyebb bőrt is.

cincur

2018. április 30.

Szuper termék, nekem az érzékeny száraz bőröm nagyon szerettem és borzasztóan sokáig elég volt, nem is tudtam egy teli üveggel elhasználni, a mostanit tovább adom, de ha a kencéimből elkezd fogyni biztos újra veszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

CeCeDrake

2017. október 27.

A tízezres napraforgóolaj! 😅
Tele lett az arcom apró piros pattanással, kösz, ez ennyi volt.
Túl van árazva és több kárt okoz, mint amennyi jót tesz. A tizedéért lehet kapni jó arcolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

A tízezres napraforgóolaj! 😅
Tele lett az arcom apró piros pattanással, kösz, ez ennyi volt.

zahraa

2017. április 8.

Nagyon kellemes illata van, nem kell melegiteni hogy felviheto legyen.
Gyorsan beitta az egyebkent zsiros borom, bar nem az utolso cseppig. Estere tettem fel, kivancsi voltam mi igaz abbol a legendabol, hogy az arcolajoktol a zsiros bor kevesebb olajat produkal majd.
Masnapra nagyon jo puha lett a borom, nem pattogtam ki, pedig rendesen belemassziroztam. A felesleges olajat amit nem szivott be a borom, vagy beszivta az este folyaman, vagy belekenhettem a parnaba amikor forgolodtam :D Bar nem hinnem, mert megneztem es nem volt nyoma :)
A puhasag a reggeli arclemosas-tisztitas utan is megmaradt, de egy kicsit maskepp, tomorebbnek ereztem a borom, a selymessegbol alabbhagyott.
A 4 csillagot csak azert kapja, mert meg nem tudom eldonteni, hosszu tavon mit tehet a borommel, szoval majd jon az update :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Nagyon kellemes illata van, nem kell melegiteni hogy felviheto legyen.

Antioxidánsok: Tocopherol