L'Occitane

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anita0828, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Gazdag shea vaj tartalmának köszönhetően ez a finom ibolya illatú balzsam segít táplálni, hidratálni és óvni ajkait, bőrét és haját.

anita0828

2017. április 12.

Ennyi pénzért ajándék, de komolyan! Sajnos a szemöldököm környéke szörnyen száraz, és csak a shea vajat tartalmazó dolgok segítenek. Fültisztító pálcikát belemártom a tégelybe és így viszem fel a problémás területre. Fél évig simán bírja egy ilyen kis tégely, akár heti több használat mellett is. :) Nekem az illata is nagyon tetszik, olyan kis cukros ibolyás beütése van. A másik dolog, ami fontos, hogy nem irritál. Ha elfogy, biztosan újra megveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

CBlue

2017. január 27.

Ajándékba kaptam. Semmi köze az ibolya illatához, még nyomokban sem emlékeztet rá. Édeskés műillata van, felejtős. Sőt, számomra zavaró. Én virágillatot nem érzek, pedig nem bánnám. Viszonylag hamar beszívódik, ápoló és hidratáló hatása jó. Kézfejre és körömágybőr ápolására használom. Ha kiürül és még bírja a doboz, akkor a továbbiakban bio natúr sheavajat fogok benne tárolni, mert stabil, csavaros a doboza és cuki is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

szeliger

2017. január 25.

Nagyon jó kis ajakápoló. A tető végre csavaros, nem csupán amolyan kupakforma, így azért sokkal biztosabban kezelhető és a dobozka grafikája is tetszik, jó ránézni. Ibolya illatát én ugyan nem érzek, inkább intenzív virágos illatú, az erős illat miatt sokaknál ki fog esni a kedvencek kosarából. A szájra feltéve az illat azonban egyáltalán nem zavaró, kissé édeskés jellegű. Régebben volt már nekem hasonlóan tömény sheavajas ajakápolóm, amibe kézzel nyúlkáltam bele és egy idő után elég gusztustalanná vált, mert mindenféle szöszmösz, a legkisebb pigment vagy kosz beleragad a meglehetősen kemény vajba, ezért most már okulva a korábbiakból szigorúan pálcikával veszek ki belőle és egyszerhasználatos módon azzal is kenegetem szét a szám bőrén. A bőr melegére jól puhul az állaga, szépen eloszlatható. Egész hamar beszívódik, nem ragacsos, mégis sokáig tart a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 25.

Antioxidánsok: Tocopherol