L'Occitane

Ár:   8250 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A shea vajas testolajban a shea olaj mellett két ritka afrikai növényi olaj, a baobab (majom-kenyérfa) és a sivatagi datolyapálma segíti a bőr és a haj megfelelő hidratálását és védelmét. Egyedülálló szárazolaj formulája gyorsan beszívódik a bőrbe anélkül, hogy zsíros nyomot maradna utána. Biztosítja a tökéletes komfortérzetet, bőrét selymesen simává, haját reagyogóan puhává varázsolja.

zahraa

2017. április 3.

Testre nem probaltam, mert boron taszit az olajos textura, de a hajvegekkel csodat tesz! Finom babaillata van, es nem zsirositja el a fejbort sem, bele lehet masszirozni nyugodtan. Az ara kicsit huzos, foleg hogy hamar fogy (kicsit tobb mint fel evig tart ki egy uveg)
Szetvasalt hajvegen megallitotta a toredezest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Szetvasalt hajvegen megallitotta a toredezest.

Antioxidánsok: Tocopherol