L'Oreal Paris

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2016. november 25.

Kiszerelés:   6,5 g

Szemöldökformázó spirál precíz applikátorral a hangsúlyos szemöldökért.

Serena0123

2020. július 4.

Legjobb szemöldök formázó. Leginkább rohanós napokon teszem fel, meg ceruza sem kell hozzá. Ceruzára pedig tökéletes. Kiemel, tartós, ajánlom 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Bettii98

2018. május 8.

Botrány! Kemény ha a hegyes applikátorral kened szét a sminket,ha oldalra fordítod a fejét akkor nem. Viszont mindkét állapotban foltokban viszi fel a festéket. Könnyen kenődik. Ezt a festék melletti kis kefét nem értem. Mikor a kefével kenem el a mellete lévő applikátor összekeni a szemöldököm alatt,felett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

senskin

2018. április 28.

Nekem a barna van meg. Sokkal sötétebb a szine mint gondoltam, kissé szürkés -feketés barna rajtam.
Elso hasznalat alkalmával tul sok festék ment a szemöldökre, micellával le kellett törölnöm és ujrakezdeni.
Jo , tartos, kiemeli a szemoldokot, az arc természetesnek hat.
Ami a hátránya, hogy nem praktikus a keféje. Tul formátlan, mint egy üvegmoso. Figyelni kell, könnyen ronthato vele a szemöldök.
Ettől eltekintve megtanulható a helyes használata. Eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Jo , tartos, kiemeli a szemoldokot, az arc természetesnek hat.
Ettől eltekintve megtanulható a helyes használata. Eddig ez a legjobb.

zita.herkovics

2018. március 10.

Különleges termék, vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. A világosabb árnyalat van meg nekem, ami egészen passzol a rézvörös hajamhoz, ha óvatosan alkalmazom. Elég nehezen ment a dolog, nem volt kézreálló, és össze-vissza maszatoltam csak vele. Aztán úgy a negyedik alkalomra rájöttem, mit merre meg hányadán. Nehéz szülés volt! Viszont. Kevés is elegendő a nekem megfelelő színhez, ergo sokáig elég lesz. Szépen ki lehet tölteni a hiányosságokat. A tartósság pedig hab a tortán, - a mici víz küzdeni szokott vele! Szóval reggel felkenem, és az este tízkor is a helyén van. Ami elkeserítő: Kiárusításban szereplő termék a dm polcain, féláron lehet kapni. Tehát, meg fog szűnni. Botrány. Szerintem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, mert amire rátalálok, az eltűnik egyhamar. Amíg fellelem, betárazok belőle, hogy aztán menet közben találjak hasonlót. A kis drága megérdemli a nehezen kiharcolt ötöst.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

bugeyes

2018. február 26.

Régóta ezt a terméket használom szemöldökformázásra. Könnyű vele dolgozni és szép eredményt elérni annak is, akinek nem annyira jó a kézügyessége, ahogy pl nekem sem. 😁 Szóval még nem találtam hasonlót a kategóriájában, amire lecserélném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Sztellus

2017. december 4.

Az itteni vélemények után vettem meg, féláron. A világosabb szín is elég sötét, de nagyon jó, szépen lehet vele dolgozni. Meg kell tanulni használni, mert nagyon furcsa ez a kefe még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

kessi91

2017. október 16.

Hát az úgy indult, hogy Glamour napok voltak, és én tökre nem ezt akartam megvenni, de a sima Brow Artist Plumper-ből egy darab sem volt az 1. nap délutánján :D

Szerintem az ecset vége szuper, a szemöldök végét baromi könnyű formázni vele, az elejét meg úgyis picit szellősebben szeretem hagyni, hogy természetesebb legyen. Én úgy szoktam, hogy keveset eloszlatok a szemöldökömön, és belülről kifelé egy szemöldökkefével átmegyek rajta. Nekem a sötétebbik van meg (barna-szőke balayage hajszínem van), óvatos mennyiséggel tökéletes a hatás, és egész nap gond nélkül tart.

Glamour napokon fél áron végképp megérte. Én ajánlom, nagyon hamar bele lehet rázódni a használatába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Kataaaa81

2017. július 22.

Hiányos szemöldököm van....én meg sem próbáltam a saját spiráljával használni. A nekem bevált kis ecsetemmel viszem fel és azt kell írnom nekem tartós kitart nap végéig nem nagyon mozdul el és zsíros a bőröm! Biztos újraveszem. Aludtam is már vele próbaképp mennyire jön le és reggel is a helyén maradt kicsit jött csak le ott ahol nincs szemöldök alatta csak a bőr.
Dark brunette árnyalatot használom ami nekem tökéletes mivel fekete a szemöldökszőröm és az eddig használt sötétbarnák mind látszódtak (közelről) hogy barna, a szemöldököm meg fekete....ha keveset viszek fel világosabb ha többet akkor elég sötét de pár nap után már kitapasztaltam hova mennyit kenjek. Nem meleg barna inkább szürkésfeketének mondanám. Nálam mindenképp ÖT csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

Lolychan

2017. június 6.

Én szeretem, bár a használatára simán kiadhattak volna egy kézikönyvet. :D Az a kefe gőzöm sincs, hogy minek, egy kisebb, vékonyabb kefe még elment volna, de ez borzalmas. A színe passzol a szemöldökömhöz, sminkfixáló nélkül is tart. Csak a kefe miatt 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Vadkuku

2017. május 26.

50%-os kuponnal két csillag, teljes áron egy lenne. Nagyon nehéz a használata, és a képpel ellentétben az én applikátorom tök egyenes, nem hajlik be a szivacsos vége. Foltokban lehet csak felvinni a szemöldökre. Természetellenes a végeredmény. Nappalra nem ajánlom, buliba, esti összejövetelre még elmegy. Tartósabb viszont, mint egy szemöldökceruza, ez tény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.