L'Oréal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2019. június 10.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pinksunset

2021. február 20.

Régen én is sokáig használtam. Tényleg fokozatosan világosította a hajamat. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, mert nagyon jó volt. Egyébként a Balea világosító sprayjel is hasonló hatást lehet elérni, ha valaki keresne ilyesmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

orsipanka

2020. január 14.

Még csak párszor használtam, de elégedett vagyok vele. A Balea szőkítő spréhez képest nem veszek észre semmi különbséget, viszont ez sokkal drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

NikoS

2020. január 2.

Régen használtam ezt a hajam végére. Szerettem volna kipróbálni az ombret. Világos barna a hajam, és nagyon szőke lett a vége, de nekem nyáron eleve kiszőkül a naptól. Sajnos már sehol se lehet kapni. :(
Nekem nem szárította annyira a hajam, pedig vékonyszálú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Nekem nem szárította annyira a hajam, pedig vékonyszálú.

Eva98

2019. június 21.

Nagyon sokáig használtam ezt a sprayt, egy flakon több hétig is elég volt heti egyszeri fújkálással, bár én csak felül a tövét fújkáltam vele. Ezzel a termékkel elértem, hogy a hajam természetes szőkének tűnjön. Festeni semmiképp sem szerettem volna ezért választottam ezt. Most kifogyott ezért mentem, hogy újra vegyem de már sajnos nem volt. Sajnálom, hogy már nem gyártják ezt a terméket, nagyon megszerettem. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

mano

2019. április 30.

Nem az első flakonnal használom el. Régebben a Jelly verzióját kentem a hajamra, de ez sokkal kényelmesebb: csak befújkálom hajmosás után a törölköző száraz hajamat és néhány alkalom után csodásan kiemeli, aranylóvá teszi a sötétszőke frizurámat. Nem használom folyamatosan, csak a kívánt napszítta szín eléréséig, utána csak időnként fújom a hajtövemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

betti961

2019. április 8.

Többször újravettem már. Teszi a dolgát, szépen szőkít de nekem a fenekemig érő hajamra kb 2-szer volt elég, így elég húzós az ára.
Nyáron szoktam csak használni, mert még a nap is kiszívja és nem kell olyan sűrűn fújni. De tényleg szárít és töri a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

labanczlaura0502

2019. március 4.

Nagyon megörültem, mikor megláttam, hogy lehet egy ilyen könnyen és egyszerűen otthon alkalmazható terméket kapni elérhető áron.
Talán 2-3x fújtam be vele a hajam és nagyon látványos eredményt értem el vele, viszont a fodrászom is megjegyezte, illetve én is tapasztaltam, hogy sajnos, mint minden szőkítéssel járó folyamat, ez a spray is nagyon roncsolta a hajvégeimet. Ráadásul mivel nem professzionális keretek között történik a használata, nincs meg a kezelés megfelelő lezárása, így hosszú ideig a hajon marad és roncsolja azt.
Így bár a hatása tényleg csodás, ennyit nekem nem ér meg, hogy világosabb legyen a hajam, így többet nem fogom használni, de ha valakinek erős, egészséges haja van szerintem pár alkalmas használattal elérheti a kívánt eredményt nagyobb roncsolódás nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

HDorina

2019. február 16.

Mikor megláttam ezt a sprayt nagyon örültem neki. Már korábban jó pár otthoni hajfestésen túl voltam és nem szerettem volna újra festeni a hajamat, inkább picit világosítani a hajvégeket. Ez a termék tökéletesen megfelelt neki, könnyen felvihető, csak ráfújtam a nedves hajamra ahol szerettem volna, hogy világosabb legyen majd hajszárítóval megszárítottam mert a meleg hatására még jobban szőkül. Plusz, hogy az illata is nagyon jó volt. Naggyából 1-2 hét után elég látványosan kiszőkült a hajam. Pár napja láttam megint a DM-ben kiárusítás alatt van, gondolkodtam, hogy vegyek e még egy flakonnal, de inkább nem vettem meg, mert annyi hátránya van, hogy nem 'irányított' a szőkítés. Tehát ha elmegyünk fodrászhoz és mutatunk neki egy hajat, akkor ő ott ahol kell szőkíti ki. Ezt azért a spray-vel nem tudjuk megoldani, hiszen ráfújjuk a tincsre de máshova is jut a termékből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

viewxy

2019. február 5.

Használ, szépen világosít, főleg nyáron ha a nap is süti, úgy szárad meg. De én azt vettem észre, hogy sokat kell használni belőle és hamar elfogyott. Ennyi pénzért húzós. Nagyon szárít, óvatosan kell vele bánni, de így is jobb mint szőkítőport használni, leszivatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

heydee

2019. február 1.

Én a fekete hajam világosításához használom, szeretnék az eredeti középbarnához hasonló színt kapni. Elsőre le lett szívatva de nem lett még olyan látványos az eredmény, és a két szívatás között használtam. Mire a második szívatáshoz került a sor, már csak nagyon sötétbarna volt a hajam, vörösesbarna csíkokkal. Most ott tartok, hogy a második szívatás után is fújkálom, a kívánt világosságot már lassan elérem, és valószínű nem lesz szükség harmadik szívatásra, csak elég lesz magát a festéket felvinni, hogy egységes és vörösmentes legyen a hajam.
Szárítani szárít, de megfelelő ápolás mellett ez kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Szárítani szárít, de megfelelő ápolás mellett ez kiküszöbölhető.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.