L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Élénk pigmentek a telített színekért, hidratáló formula és a kristályok által inspirált lenyűgöző csomagolás.

Ár: 1200 , Eladó: lookingforperfectfoundation
Állapot: 1x használt, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: személyes átvétel lehetséges/foxpost
Ár: 1500 , Eladó: Katia88
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lina14

2022. január 8.

112-es van meg, egy világos, babás rózsaszín. Fényes a finise, de eléggé pigmentált. Sajnos nem marad fent túl sokáig, de nem vészes újraapplikáni nap közben, de mindenképpen többször kell, mint egy. Mondjuk ennyiért egy kicsit tartósabb is lehetne.

Update: A tokeletes nude szint keresve megvettem a 658 Topless arnyalatot, illetve a 464 Color Hype afonyas szine meg felkeltette az erdeklodesem.
A nude sajnos csillamos es ugyan annyira nem latvanyos, nekem igencsak feltunik amikor viselem. A szin onmagaban egy karamellas nude, ami szep is lenne rajtam, de nem szeretek annzira ezert nyulni.
Az afonyas arnyalat kicsit jobban tetszik, azzal viszont az a baj, hogy mindenhova kenodik, eleg latvanyosan. Ettol eltekintve nagyon szep a szine es igencsak fenyes, nem szaritanak egyaltalan.

Update 2: Beszereztem a 245 high on a craze narancsos korall és 656 beige in the city bézs árnyalatokat. A nude-ok és meleg tónusok sokkal jobban teljesítenek ebben a formátumban, kényelmes egyszerű viseletek, de nem maszk alá valók.

Update 3: megszereztem a 247 shot of sun barackos és 350 insansation piros színeket. Mindkettő magasfény, kicsit áttetsző de rétegezhető, a sötét szín sajnos tud csíkos lenni, a barackos egyszerbb eset. Jók, kényelmesek, de nem a legnagyobb kedvenceim.

Update 4: megvan még a 643 hot irl is ami egy barna, őszre tökéletes, ez is fényes, kicsit áttetsző, de nem csíkos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

izabella73

2021. október 17.

Régóta szerettem volna kiprobálni, így glamour napokon beszereztem a 464es színben.
Nagyon krémes, szép fénye van, viszont igencsak szárítja a számat. Tartóssága közepes ebben a kategóriában. Egynek jó, igy kuponos áron de teljes árát szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 17.

maow

2021. augusztus 28.

Topless árnyalatban vettem meg, ami a netes és az élőben készített swatchok alapján is gyönyörű bézses-pinkes nude árnyalatnak tűnt, majdnem az ajkaim természetes színével megegyezőnek. Amikor viszont otthon felkentem, teljesen megdöbbenve tapasztaltam, hogy van egyfajta jegesfehér beütése, mint ami a kilencvenes/kétezres években volt divat, nekem viszont ez egyáltalán nem tetszik, így kénytelen voltam túladni a rúzson.
Ami a formuláját illeti, könnyen siklik az ajkakon, egy kenésre kevés színt ad, de építhető. Fényes finisű rúzs mivoltából adódóan nem kell extra tartósságra számítani, az evést egyáltalán nem, az ivást és beszédet egy darabig bírja. Amíg az ajkakon van, addig hidratál, de nem éreztem tartósnak ezt a hatást.
Összességében nekem ez a rúzs egy közepes édes kis semmiség: nem rossz, de nem is estem hasra tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Fehereszti

2021. július 7.

Egyszerűen imádom ezt a textúrát, még úgy is, hogy ezek egyértelműen, már a formulából adódóan sem tartós rúzsok. Kenődik is eléggé. De ez a formula minden márka esetében ilyen. 1000ft volt kiárusításban, egy narancsos pink, korallos árnyalat van meg (109 Pursue Pretty). Nyárra tökéletes, építhető, lehet épphogy láthatóan és vastagabban is kenni, akár pirosítóként is működik. Ennyiért nekem szuper (a rendes árát nem tudom, de valószínűleg annyiért nem venném meg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 7.

MissSejla

2021. július 3.

Jol hidratal, nem tul tartos viszont. Szép csomagolasa. Akciosan megeri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Jol hidratal, nem tul tartos viszont. Szép csomagolasa. Akciosan megeri

RuzsnyomNiki

2021. június 14.

Egyszerűen imádom. Nem egy brutálisan pigmentált szupertartós rúzs, hanem inkább kicsit a rúzs és a szájfény keveréke, legalábbis hatását tekintve. Bár tartósnak nem tartós, de annyira könnyen, akár tükör nélkül is újrakenhető a nap folyamán. Rendkívül kényelmes viselet, egyáltalán nem szárít. Kifejezetten imádom a rohanós hétköznapokon, mert annyira kis visszafogott de közben mégis olyan jó mutat. 2 árnyalatom is van belőle, de tervezem még bővíteni a kollekciómat. Teljes áron a drogériában kissé túlárazott, ezt nem tagadom, de Glamour napokon fél áron lehet hozzájutni, illetve Notino-n is rengetegszer van rá akció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

Gina1031

2021. március 11.

A pandémia idején a legkevésbé rúzst érdemes venni.
Kivéve, ha 50%-os leárazásban bukkan rá az ember egy bontatlan példányra, amire még pluszpont is jár. Így a pontgyűjtést is számításba véve 1.200, -Ft-ért kaparintottam meg a DM akciós állványán a 656-os: Beige in the City árnyalatot, ami egy kellemes, a hétköznapokra ideális nude szín. Nem szeretem a matt rúzsokat - ahogy öregszem egyre előnytelenebbek is - , tetszik a fénye, az, hogy úgy érzem, nem szárítja a számat. Otthoni tesztelés alkalmával pont azt adja, ami elvárható egy fényes rúzstól. Nem a legtartósabb, de az árnyalata, állaga miatt kedves számomra. Remélem, mielőbb lesz alkalmam viselni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

A pandémia idején a legkevésbé rúzst érdemes venni.

TamaraS

2021. március 5.

Imádom őket, 2 szín is van nekem. kellemes állag, szép fény és szépen is kopik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Imádom őket, 2 szín is van nekem. kellemes állag, szép fény és szépen is kopik

mlexa

2020. július 30.

Kellemes az illata és az íze :D Topless árnyalatban vettem meg, ami egy barnás szín. Sajnos nem igazán lett a kedvencem. Egyáltalán nem mutat rajtam szépen, nem az én világom. Kicsit sem tartós, folyton újra kell kencselni. Állagából kifolyólag legalább nem szárít. Nagyon hétköznapi "rúzsnak" mondanám. A teljes árát nem éri meg, nekem még akciósan sem volt egy túl jó vétel. :/ Szerintem maradok a mattabb rúzsoknál, amiket nem kell egész nap javítgatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

2020. május 27.

Topless árnyalatban van meg, szeretem nagyon. Nagyon szép fénye van, krémes és az illata is finom, olyan barackos nekem. Ez az árnyalat nagyon hétköznapi, olyan kis visszafogott. Én is akciósan vettem, teljes áron nem éri meg azért szerintem... Szeretnék még kipróbálni más árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.