L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Sminkek szájra

Élénk pigmentek a telített színekért, hidratáló formula és a kristályok által inspirált lenyűgöző csomagolás.

Ár: 2800ft , Eladó: kim88
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest , fizetés: Elore utalas utan, postazas. Szallitasi ktg a vevot terheli.

samelike

2020. február 10.

Topless árnyalat a mindennapi darabom, igazi natúr szín. Nagyon szép fényt ad, olyan kis édes semmiség, ami nem feltűnő, de mégis van valami a számon. Nem egy tartós darab, de cserébe bárhol bármikor tükör nélkül felkenhető. Nem szárít, ad egy kis selymes érzést az ajkaknak. A kupakja viszont csalafinta, így táskába nem szeretem bedobni, félek a balesetektől. Az árát tekintve akció nélkül húzós, de kuponnal leakciózva már baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

PotterAlexa

2019. november 7.

625 tökéletes barnás-nude árnyalat! Hihetetlenül tetszik az állaga, a fényessége, a színe. Nekem most abszolút kedvenc dogériàs viszonylatban!!! Nagyon könnyed állagról beszélünk, vizes- csillogó hatású, nekem a nagy matt rúzs örület után ez nagyon kellemes váltás :D érzetre olyan mintha egy ajakápoló terméket viselnék, engem nem zavar, de egy matt rúzsnál azért. “Nehezebb érzet”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Anheszenamon

2019. október 17.

Soha nem szerettem a folyékony matt rúzsokat, bár volt velük egy rövid kitérőm. Egyre inkább elkezdtem nyitni a fényes, krémes rúzsok felé. Inkább újra kenem egy nap többször, csak legyen kényelmes és mutasson szépen az ajkaimon. Így jutottam el ehhez a rúzshoz. Teljes áron nem hiszem, hogy megvenném de Glamour napokon féláron nagyon megérte nekem. 3 árnyalatom van belőle, ezek közül a Topless a kedvencem. Ez egy fényes nude szín, ami szinte nem is tér el a szám színétől, mégis látszik, hogy van rajtam valami és egyáltalán nincs hulla kinézetem mint néhány nude árnyalattól. Bármilyen sminkhez fel tudom kenni, mindenhez nagyon jól illik. Egy igazi Jolly Joker szín. Nagyon sok ajakkencém van, de elég gyakran nyúlok ez után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

Lina14

2019. július 31.

Nekem a 112-es van meg, egy világos, babás rózsaszín. Fényes a finise, de eléggé pigmentált. Sajnos nem marad fent túl sokáig, de nem vészes újraapplikáni nap közben, de mindenképpen többször kell, mint egy. Mondjuk ennyiért egy kicsit tartósabb is lehetne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 20.

@gaimanna tökéletesen bemutatta! Az én választottam is a 245-ös, narancsos korallos és a 658-as barackos núd árnyalat.
A 19 színből, ami kijött, nálunk nem túl sok kapható, remélhetőleg később még bővül a választék.
A Shine itt is arra utal, hogy inkább szájfény, mint rúzs, és ha így tekintünk rá, akkor nem ér bennünket csalódás.
Kellemes a textúrája, egyáltalán nem vastag, hanem olyan igazi tavaszi-nyári könnyed viselet. Ici-picit édes az íze, de egyáltalán nem zavaró.
Nekem nagyon tetszik, ha bővül a színválaszték, esélyes, hogy lesz belőle még további beszerzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 20.

gaimanna

2019. április 17.

High-end termékeket is próbáltam ilyen "shine" rúzsból, az Armani nem jött be, az YSL igen, ez a kis csoda pedig szinte tökéletesen olyan, mint az YSL-féle! Még az illata is hasonló :)

Minden jellemző rá, ami az YSL Volupté Shine-ra: krémes, fényes, hidratáló érzés, pigmentált, gyönyörű színekkel, ugyanakkor hamar kopik, nem bírja az étkezést, és mivel sokszor kell újrakenni, gyorsan fogy. Ezek szerintem nem hibák, ezek az ilyen fajta rúzsnak a sajátosságai. (Érdemes szájceruzát használni alá, úgy tartósabb és kevésbé mocorgós lesz.)

A csomagolása ránézésre szép, de nem túl minőségi - ugyanakkor az ára is drogériás, kuponnapokon féláron 2000 Ft-ért hozzá lehet jutni, ami az YSL árának kb. hatoda. Nem tudok maximálisnál kevesebb csillagot adni neki, imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

skin

2019. április 17.

Édes kis semmiség és nem több. Még csak arra sincs ideje ,hogy hidratáljon mert hamar elillan.
Glamour kuponnal egy próbát megért mert drága ahhoz ,amit tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 17.

Glamour kuponnal egy próbát megért mert drága ahhoz ,amit tud.

Csutak

2019. április 17.

Hát ezt imádom. :)))) Glamour-napok beszerzés, 50%-os l'oreal sminkes kuponnal, a Bae nevű árnyalatban. Mindig sikerül a legjobbakba beleválasztanom. :D Színe nincs, viszont gyönyörű csillámok vannak benne és hiába kopik mondjuk le az evéssel, ivással a rúzs, a csillámok maradnak.*.* Ha tehetném, még egy ilyet beszereznék, valamilyen szép nude színben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

szenbe

2019. április 13.

Nekem a 245-ös árnyalat van meg. Szép a színe de nem tartós. Egy ivás után már lejön a fele. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

mlilla

2018. szeptember 15.

Nagyon nagyon jó rúzs, krémes változatok közül az egyik kedvencem! Külföldön vettem egy csilámos árnyalatot, az is szuper. Kár, hogy itthon csak ilyen kevés árnyalat kapható. A kupak valóban hajlamos leesni, ami elég kényelmetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.