KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: aukszflora, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Élénk pigmentek a telített színekért, hidratáló formula és a kristályok által inspirált lenyűgöző csomagolás.

mlilla

2018. szeptember 15.

Nagyon nagyon jó rúzs, krémes változatok közül az egyik kedvencem! Külföldön vettem egy csilámos árnyalatot, az is szuper. Kár, hogy itthon csak ilyen kevés árnyalat kapható. A kupak valóban hajlamos leesni, ami elég kényelmetlen.

mlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Kitty9526

2018. június 14.

Mióta bejött a jó idő és napsütés ezen az Only in Paris és a Sexy Balm Go pretty or go home árnyalatain kívül semmi mást nem használok. Régebben alig vettem L'Oreal termékeket, most pedig az egész mindennapi sminkem szinte csak az ő termékeikből áll. Végre úgy érzem megérik az árukat. :)
Gyönyörű ez a szín. Nyilván nem tartós, hiszen nem is matt, de szépen kopik.
Egy jó tanács! Ne maradjon alatta semmilyen alap az ajkadon mielőtt felkened, mert nem fedi be rendesen és csíkos, foltos maradhat.
Nálam az egyik legnagyobb nyári sláger!! :)

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Gyönyörű ez a szín. Nyilván nem tartós, hiszen nem is matt, de szépen kopik.
Nálam az egyik legnagyobb nyári sláger!! :)

Boriskajuliska

2018. június 6.

Egy ideje már nézegettem, de mivel nem szeretem a drogériás rúzsokat és ebben a kategóriában az árát is túlzónak találtam mindig otthagytam, végül győzött a kíváncsiság. A legvilágosabb az illusztráción szereplő színt választottam, és egyszerűen tökéletes, pont az az szín és állag amit szeretek. Az illata picit szokatlan, de nem rossz. A csomagolás drogériás színvonalú, de ez legyen a legnagyobb hibája. Krémes, fényes de nem csillogó és a fedése is megfelelő. Ha barackosabb kontúrt használok arra hajaz, ha rózsaszínesebbet inkább arra. Elveimmel ellentétes 4000.- adni egy l'oreal rúzsért, de azt kell hogy mondjam még teljes áron is megéri. Figyelni fogom az akciókat, más színt is ki kell próbálnom (csak 4 van), de teli áron is venni fogok. Sehol nem láttam még tesztert kitéve (amit nem értek) így próba nélkül kell választani de BÁTORSÁG, jó vétel.

UP: Le kell hogy vonjak 1 csillagot a csomagolása miatt. A kupakja állandóan le akar esni, ráadásul ez a táskába dobva szereti ez csinálni. Igazából nem a rúzst sajnálom hanem az "imádott" táskáimat. A selyem bélésből nehéz lenne kiszedni a foltokat, mi több lehetetlen. Valószínűleg marad otthon a rúzstartóba, így korlátozódni fog a használata reggelre:(

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

laanyka

2018. június 1.

Glamour napokon vettem (akkor jött be itthon) féláron, de megkockáztatom, hogy teljes áron is beruháznék rá. Nekem a barna árnyalata van és tényleg gyönyörű. Egy füstösebb szemmel bulizni kiváló de natúr sminkkel is működik. Szóval többfunkciós. Egyetlen baja, hogy hamar kopik, evést-ivást nem szereti, frissítgetni kell gyakran. Én ezt nem bánom, de akinek nincs ideje annyira ilyenekre hétköznap, annak nem biztos, hogy megéri.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.