L'Oreal Paris

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: aalexaa, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2020. április 14.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték, amelyet tiszta festékanyagokból kevertek kifejezetten a nagyon intenzív, csillogó és erős színeredmény érdekében.

eszterke12

2020. október 23.

A mélyfekete árnyalatot vásároltam, 1790 ft-ért. Gondoltam drágább festéket választok, mert korábban a palette, syoss stb. termékeket valamiért két hajmosas után teljesen ledobta a természetes barna hajam. Nagyon sokáig szenvedtem a kimosásával festés után, fél órán keresztül ugyanolyan fekete volt a víz mint amikor elkezdtem. Az viszont kárpótolt, hogy csodaszép fényes fekete lett a hajam tőle, és állapota is szuper azóta is. Viszont az rettentően zavaró, hogy körülbelül másfél hónap festés után ugyanúgy kopik mosásnál, még csak a sima víztől sampon nélkül is, és az összes törölközőt össze fogja a hajam. Tudom, hogy minimális kopás várható minden festéknél de ilyen durván eddig egyik márkánál sem tapasztaltam, ez rendkívül sokat ront az értékelésemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 23.

Vaslady

2020. október 21.

Furcsa egy festék az biztos. Hosszú hajam van és mindig otthon festem. L'Oréal ammónia mentes festékről készültem váltani erre a festékre, mivel az nem fogta be az ősz hajszálaim, és nagyon gyorsan le is kopott. Furcsa állagú festék, pedig van rutinom, de a teljes fürdő szoba festékes lett még a mosógép is 😂a kezem stb. Továbbá egyetértek az előttem szólóval, nekem is csak a hajtöveket fogta be, ami szép lilás szín lenne a többi pedig fekete lett. Nagyon csalódott vagyok, többet nem veszek pedig a szín szép lett volna 👍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

aalexaa

2020. március 31.

Hát az úgy volt, hogy a Casting Creme Gloss kékesfeketéjéért indultam, aztán megláttam ezt a festéket a polcon, pont szemmagasságban, szép színek, hangzatos ígéretek a dobozon, naná, hogy azonnal repült is a kosaramba, még aznap este ki is próbáltam. Már csak itthon jutott eszembe utánaolvasni, egész jók róla külföldi oldalakon a vélemények, bár néhányan írták, hogy kék helyett lila lett, de mivel amúgy is szemeztem a lilával, gondoltam sebaj, csak legyen egységes. Előnye, hogy a szokásosnál több, összekeverve 150 ml festéket tartalmaz, a mellig érő, közepesen dús hajamra bőőőven sok volt, kb a negyedét ki is dobtam, pedig locsoltam mint az őrült. A géles állag inkább folyékony, rettenetesen csöpög, sikálhattam utána a fürdőszobát (mondjuk amúgy is másnap akartam takarítani). Kb 8 éve festem magamnak a hajamat, elég nagy rutinom van, de ezzel sikerült MINDENT összekennem, a könyököm, a lábfejem, a mosdó alja, a padló, minden tiszta festék volt. Letakarítani szerencsére nem volt nehéz, kivéve bőrről, úgyhogy most csodaszép foltos a nyakam, a fülem, a homlokom és az alkarom is :D Viszont nagyon könnyű eloszlatni a hajon, pillanatok alatt végeztem. Felkenéskor lila volt a keverék, de a 30 perces hatóidő végére csak bekékült, mondjuk öblítéskor lila víz folyt belőle. A szaga brutális, mindenképp nyitott ablaknál érdemes használni. Lemosáskor kicsit bepánikoltam, nemcsak a színeredmény miatt, hanem azért is, mert rettenetesen száraznak és nyúlósnak éreztem a hajam, rosszabb volt, mint szőkítés után. Szerencsére a hozzá adott balzsam csodát tett, újabb pluszpont a balzsam mennyisége, elvileg hat alkalomra elengendő, hát én ijedtemben nem spóroltam, hiába írja a használati utasítás, hogy mogyorónyi mennyiség, én kb. két diónyit elhasználtam. Viszont így is csak a harmada fogyott el, úgyhogy tényleg elég lesz több alkalomra is. Na és a lényeg, a színe: alapból sötétszőke, feketére festett, sötétbarnásra kopott hajra vittem fel, és hát nagy bánatomra a szín sima egyszerű mezei fekete lett. Szép fényes, intenzív, nem foltos (pedig féltem, hogy a sokkal világosabb lenövésem majd élénk kék/lila lesz), de egy leheletnyi kékes fénye sincs :( A tartósságára még kíváncsi vagyok, majd update-elek. Egyelőre erős közepes, vannak előnyei, de nem vagyok vele maradéktalanul elégedett. Legközelebb nem ezt veszem, bár ha lesznek biztató vélemények más árnyalatokról, még lehet, hogy kísérletezek vele.

Update: Bár hajmosáskor még egy hónap után is lila víz folyik belőle, de nem fog, nem is kopott, nem lett barnás fénye mint az eddig próbált fekete festékek többségének, csak a lenövésem látszik. Viszont a hajam továbbra is nagyon száraz, már épp kezdett szép állapotú lenni, de mióta ezzel festettem, azóta újra csontszáraz, gubancolódik... Kénytelen leszek pár centit vágni is belőle. Ezek után inkább nem kísérletezek vele, csábító színek meg jó marketing ide vagy oda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol

Petróleumszármazék, hajfestékekben, hajszőkítő termékekben használatos hajszínező anyag. Irritatív hatású lehet.