L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: Messa, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Hajfestékek

Kreatív játék a színekkel és intenzív eredmény kötöttségek nélkül: azonnal látható minden hajszínen és probléma nélkül kijön egy mosással.

Esztiike

2020. november 12.

azért 3* mert szép ezüst. greyhair van ráirva de határozottan ezüst. Egy sima ezüst spray. Csillámos. Mindenhova fúj, mellkasomra is. nem vártam tőle sokat, igy nemis csalódtam. De mintha már felfújás után azt láttam volna h eltűnt a fele, ha hozzáértem. Az én hajamnak csak fényt ad. Ha vastagabban fújnám, sztem mindenhova menne, nem oda ahova kéne, mert tul nagy benne a nyomás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 12.

Lettiyy

2019. május 30.

Rózsaszín árnyalatban vettem meg egy koncert miatt. Az egy dolog, hogy minden olyan lett a fürdőben, nem csak a hajam, de nagyon durván összetapasztotta a hajszálakat, nem is tudtam kifésülni, tiszta gubanc volt és rengeteg szál kitépődött. Utána akárhányszor hozzáértem, mindig rózsaszín maradt a kezem, a pólómat teljesen befogta. Sötétszőke hajam van, 3x mostam meg samponnal (egy alkalommal) és még mindig van benne szín (de most már legalább ki tudom fésülni). Ahhoz képest eléggé borsos ára van, a maradék ment is a kukába, soha többet nem használok ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

pjnk

2019. május 3.

hát ez bizony egy kalap szar. 620 ft volt leértékelve néhány árnyalat, én meg fel akartam dobni magam kicsit, úgyhogy megvettem a levendula lilát. eddig azt hittem, csak azért nem fogta be a hajam, mert vörös, már majdnem meg is bocsátottam érte, de ahogy elnézem, másnak se volt jobb. a hátközépig érő hajam végére és a frufrum egy részére jutott egy kevéske. egyébként a törölközőt is csak minimálisan fogta meg, és ki is tudtam porolni belőle. itt már gyanúsnak kellett volna lennie, hogy nem fog túl sokáig tartani a szín, de nagyjából két óra alatt eltűnt úgy, hogy ki sem léptem a lakásból. nekem egyébként nem tapasztotta össze a hajam és nem is volt nehéz kifésülni, nagyon szép csillámos lila volt erős fényben, de ha nem ennyiért vettem volna, sokkal dühősebb lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Minako

2018. október 1.

Idén nyáron vettem egy flakonnal a nyaralásra, hogy kicsit feltúrbózzam a hajkoronámat. Én a pink árnyalatát vettem meg, és az akkori szőkés barna hajszínem gyönyörően befogta, de annál szebben össze ragadt az a tincsem, amit befújtam vele. Ha ez nem elég, akkor még a ruhámat, arcomat is befogta, ráadásul amikor fújtam a hajamra a hajszínezőt, akkor olyan területre is ment, ahova nem szerettem volna. A nyomás elég nagy a kicsi flakonba, így vigyázni kell vele. Miután kifésültem a hajam, akkor olyan lett az egész hajam, mint a szénakazal. Össze-vissza állt azaz egy tincsem.

Kipróbálni jó móka, de nem 2000-3000 Ft árarányban. Ennél vannak olcsóbb hajszínezők is, amik ugyan ezt a hatást érik el, hogy mindent össze festenek, szárítanak, és a tincseket szépen össze ragasszák egy nagy kemény tinccsé. Csak azért 2 csillag, mert szépen befogta a hajam, a kívánt színt el értem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 1.

emitaylor23

2018. szeptember 11.

Semmi nem látszik a színből, de legalább ragacsos és fakó, valamint fésülhetetlen lesz tőle a haj. Ki akartam próbálni valami jó színt a hajamra, de egyelőre nem festéket, csak valami olyan megoldást ami lemosható, hát ez nagyon rossz döntés volt 2000 Forintért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

dorisss

2018. augusztus 6.

Senkinek sem ajánlom, főleg a 'Mint' fantázianévre hallgató borzalmat. Nagyjából csak csillám jött ki a flakonból, ami mindenen ott volt, kivéve a hajamon. Felesleges pénzkidobás még leárazva is, ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

15recsike15

2018. június 28.

BORZASZTÓ TERMÉK !!!!!
Mikor megvettem azt hittem nagyon jó lesz, hát nem így volt. A használati utasítás szerint csináltam mindent és amikor oda jutottam , hogy kifésülöm a hajam a festék "eltűnt" a hajamból. Megpróbáltam újra és ismét kijött a szín a hajamból . Mikor ráfújtam a hajamra a hajam összetapadt és nagyon kemény lett mintha 3 tubus hajlakk lenne rajta. És ha ez nem lenne elég nagyon drága termék én 6 euróért vettem ami forintra átszámolva kb. 1635 forint .
Ez a termék pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

BORZASZTÓ TERMÉK !!!!!
Ez a termék pénzkidobás.

bendi13

2018. június 11.

Annyira imádom😍😍 nagyon nagyon sötét hajam van és meglepődtem, hogy a Minthair befogja. Azért választottam ezt az árnyalatot, mert a Rossmannban ez volt kiárusitás alatt. Kb. 620 Ft volt. Gondoltam ha nem jó, akkor csak ennyi pénzt dobok ki az ablakon. Másnap rögtön vettem mégegyet, mert nagyon tetszett a hajamon. Szépen befogta, de nem adott túlsagosan rikító színt, aminek nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Quwer

2018. március 3.

Világos szőke hajam van . Amikor befújtam egészen jól látszódott de 1-2 óra múlva több volt a ruhámon belőle mint a hajamon ! Kevés is van benne és nagyon drága is ahoz képest amit teljesíten tud !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

legyenmarjo

2018. január 25.

Ez egy kalap szar. Nagy elánnal megvettem, mert a színe szerintem gyönyörű. Elolvastam az itteni véleményeket, hát teljes mértékben igazat írtatok. A fúvókája kész vicc. A mennyiség még annál is elkeseritobb 2000????? forintért. Annyira csalódott vagyok. Nagy nehezen rápermeteztem a hajam végére. legalabbis oda akartam, de jutott mindenhova. Az egész hajam osszetapasztja, mintha egy kiló lakkot fújtam volna rá. A nyakam, állam. vallaim gyönyörű kék színben pompáznak. Elég csak megsimitani a hajam, máris tiszta kék a kezem. Bele sem merek gondolni mi lenne ha ráfeküdnek a párnára. Egyetlen egy csillag azért jár, mert ezt muszáj megadni, meg azért mert amikot kifujtam nagyon szép kék színe volt,ami most kb 2 óra elteltével már felismerhetetlen. Inkább zöld,mint kék. Senkinek soha semmilyen körülmények között nem ajánlom. Bele sem gondolom mennyi penzt dobtam ki erre a fosra......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Emolliensek: Trimethylsiloxysilicate
Fényvédők: Titanium Dioxide