L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven tápláló hajápoló olaj jojobaolajjal, mely nem nehezíti el a hajat.

Aantonia

2020. december 22.

Először tényleg azt hittem, hogy ez egy csoda és nem kell többe hajolajok után keresgélnem. Selymes lett tőle a hajam, pikk pakk ki tudtam fésülni.
Sajnos kellett egy kis idő, mire rájöttem, hogy ő szárítja ki iszonyat módon a hajvégeim. Le cseréltem a samponom, és minden egyebet amit a hajamra használtam, mert első pár használat után tényleg annyira szerelmes lettem ebbe az olajba, hogy eszembe sem jutott, hogy kárt tudna tenni.
Hozzá kell tennem, nincs valami bonyolult hajszerkezetem, nem igényel valami hű de nagy ápolást, szinte mindent szeret 😅
Már vagy az üveg felénél jártam, amikor ki rájöttem... Legközelebbi hajmosásnál nem használtam belőle, és egyértelművé vált, mitől volt olyan rossz állapotban a hajam hónapokig. Soha többé nem kenném a hajamra, landolt a kukában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

angry

2020. március 9.

Derékig érő hajamra 4-5 pupa nyomásnyit teszek, nagyon jó puha lesz tőle a hajam, nem ragad, nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Meoi

2019. május 23.

Elég híg, víz szerű sok kell belőle. Én egy tubust már elhasználtam és többet nem is veszek mert nincs hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil