L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 23.

Kategória:   Hajápolók

Intenzíven tápláló hajápoló olaj jojobaolajjal, mely nem nehezíti el a hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

angry

2020. március 9.

Derékig érő hajamra 4-5 pupa nyomásnyit teszek, nagyon jó puha lesz tőle a hajam, nem ragad, nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Meoi

2019. május 23.

Elég híg, víz szerű sok kell belőle. Én egy tubust már elhasználtam és többet nem is veszek mert nincs hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil