L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Kategória:   Hajformázók

A magasfényű, kókuszolajjal ellátott, könnyű anyagú hajolaj segít a száraz, normál hajnak, hogy erősebb és dúsabb szerkezetű legyen.

Biancah

2020. május 24.

A festett barna hajamra vettem, a törölköző száraz hajamra kentem, az illatát naaagyon szeretem. Sokáig elég lesz, úgy érzem. Olaj lévén - felszaladtam vele a hátközépig erő hajam félhosszára, és most elég nehéznek érzem - szerencsésebb szigorúan a végekre kenni. Nem csodaszer, de elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

MLotti

2020. május 13.

A termékcsalád kókuszolajos hajpakolásával együtt használom, a pakolást balzsammént, őt pedig a hajvégeimre. A két termék együttes használatakor érzem igazán az átütő hatást. Eszméletlen puha és selymes lesz tőle a hajam, ami alaphangon göndör és beletörik a fésű(megtörtént eset), viszont kettejük után a teljes hosszan át tudom húzni a kezem, gubancolódás nélkül. A hajvégeim kevésbé tűnnek száraznak a használata után, és nekem nem zsírosít hosszú távon sem. Szeretem, ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Susie0011

2018. május 21.

nem a legjobb olaj amit használtam, de viszonylag olcsó és kevés kell belőle, így sokáig kitart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Balbasaur

2017. november 15.

Ár/érték arányban megéri, de nem egy top termék. Nekem elég szálkás a hajam, nem segített rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Heli

2017. szeptember 1.

A L'oreal fb oldala szerint a nagyobb Tesco-kban kapható. Na ennek ellenére 3 város, 3 üzletében kerestem, de sehol semmi. Végül a Müllerben találtam meg őket. 1500 Ft volt ez az olaj. Az illata nekem csalódás. Kókuszosra számítottam, ehelyett tipikus naptej illata van, amit én személy szerint nem szeretek. Szép fényes lesz tőle a haj, de ezt a sima, legelső verzió is hozta, fényévekkel jobb illattal. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Hidratálók: Dimethiconol