L'Oreal Paris

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andyly, Módosítva: 2020. április 3.

Ár:   1900 Ft
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Kíméletes sminkeltávolítás a szemek és ajkak számára
  • Eltávolítja a hosszantartó és vízálló sminket is
  • Nem zsíros textúra
  • Kétfázisú összetétel
  • Sötét fázis tisztít, a világos ápol
  • Alkalmas érzékeny bőr és szem számára
  • Alkalmas kontaktlencsét viselők számára

pomme

2021. augusztus 4.

A vízálló sminkhez való verzióban vettem meg (kétféle volt a polcon). A tartós rúzst röhögve, a levakarhatatlan vízálló szempillaspirált lassan, de leszedi, pedig eddig még semmi sem vitte le a fejemről a csodálatos Sky High spirált... Jó zsíros, de hát ettől működik, egyelőre nem irritálta a szemem (kop-kopp), de ha nem válik be, majd jól lehúzom :D
A negatívumok: nagyon bénán lehet csak belőle önteni a löttyöt, TUTI mellémegy, akármit csinálsz. 125 ml, szóval nem túl nagy, de akkor már lehetett volna 100 ml, hogy lehessen vele utazni, vagy 200, és akkor átöntözgetem magamnak kisebb flakonba, ha megyek valamerre, de ez a kiszerelés szerintem totál értelmetlen. Nálunk egyébként egy kisebb vagyonba kerül, átváltva 4500 Ft-ért lehet kapni, de mivel semmi mást nem ismerek/nem lehet kapni, ami ilyen hatásos, így egyelőre nem bántam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

nasyaeszter

2021. július 9.

Amikor hiánycikké vált a Balea vízálló szemfesték lemosó, akkor találtam erre. Nem bántam meg, amúgy is L'oreal "rajongó" vagyok, szerintem sok igényes terméke van, ami "nem a levegőbe beszél", ahogyan ez sem. Nem irritálja a hiperérzékeny bőröm, nem csípi a szemem, szépen eltávolítja a vízálló spirált. Hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 9.

senskin

2021. május 21.

Nem rossz, megbirkózik a festékkel, de a vízálló MAC -em már nagy falat a számára, így nem tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

Ingi

2020. december 30.

A hatása nem rossz, de nem szerettem meg. A flakon és a csomagolás abszolút nem praktikus, nehéz pancsolás nélkül használni. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

kismadár

2020. december 8.

Gyorsan leszedi még a vízálló szemsminket is, nem irritál, viszont a Rossmann saját márkás kétfázisú lemosója a töredékébe kerül ennek, és kellemesebb használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

Queen16

2020. június 3.

Nagyon olajos, a szemet picit irritálhatja, az érzékeny szememnek nem kellemes ez a nagyon olajos formula, a makacs sminkel jol elbánik szóval megfelel a célra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Vitaminok: Panthenol