L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. május 27.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Felvitelkor lágy és krémes állagú, de a bőrön már könnyű, púderes hatást kelt, egy szempillantás alatt kiegyenlíti a bőr egyenetlenségeit, s tartósan elfedi az apró hibákat anélkül, hogy eltömítené a pórusokat. Használata során a bőr nem húzódik, felülete simává és bársonyos tapintásúvá válik, és többé már nincs szükség arra, hogy az alapozóra még púdert is tegyen. Hatása tizenkét hosszú órán át tart, egységes, ragyogó színt képezve a bőrön.

jibjab

2013. március 19.

Kettőt is elhasználtam belőle. Nagyon szépen fed. Púderes, az már nem kell hozzá. Sajnos a száraz részeket kiemeli és egy kicsit beleül a pórusokba és a ráncokba ezért már nem tudom használni. Fiatalabbaknak vegyes bőrre vagy zsíros bőrre jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 19.

Shanin

2012. november 7.

Nekem nagyon öregíti a bőröm, egyáltalán nincs természetes hatása. A száraz részeket kiemeli, poros, maszk szerű összképet eredményez. Próbáltam kevesebbet felvinni, úgy viszont foltos marad a bőr, mivel gyorsan szárad, nem lehet könnyedén eldolgozni. Zsíros, problémás bőrre jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 7.

Makk Zsuzsó

2012. június 7.

Én is nagyon szeretem, olyan, mint a Mat Morphose kezdetleges változata. Sima, púderes hatású, matt lesz tőle azt arcbőr, nekem még meleg időben sem szokott átfényleni. Nagyon könnyed állagú, nem maszkhatású. Lehet még kapni? Az enyém elég rég megvan, azt hittem, azóta már megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

natasha

2012. március 20.

egyetértek az előző hozzászólóval,valóban nagyon puha és sima lesz a bőr tőle és nem fényesedik ki! de nekem kicsit nehéz olyan tömör ez az alapozó,az illata is néha zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

HBrigi

2012. március 6.

Nekem nagyon bevált ez az alapozó a téli időszakra. T vonalban hajlamos a bőröm a fényesedésre, de ezzel az alapozóval púderezés nélkül is szép a bőröm. Aminek nagyon örülök, mert nem szívesen használok púdert. Tartós, nem maszkhatású, tényleg bársonyos a végeredmény. Könnyen eldolgozható (az ujjammal viszem fel), nem kell sok belőle, közepes fedésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

Emolliensek: Isododecane, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Dextrin Palmitate