L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. május 27.

A L'Oréal Paris szépségnagyköveteinek közreműködésével készült kollekció segítségével minden nő felfedezi a benne rejtőző sztárt. Személyre szabott árnyalatokat kínál a nők számára, melyekkel szemszínünket a legelőnyösebben a legelőnyösebben hangsúlyozhatják ki

papucsallatka

2015. június 29.

már vagy 3-4 éve meg van, rengeteget használtam, a hozzáadott applikátor is jó, de annyit nyúztam, hogy már szétszakadt az egész... volt, hogy hónapokon keresztül mindennap ezt viseltem és még mindig alig fogyott belőle szerintem ha életem végéig használnám se fogyna el soha. jó, hogy ha keveset viszek fel, akkor visszafogott, természetes, ha többet akkor pedig intenzív a színe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

mariib

2015. február 22.

Bevallom őszintén, nem sok reményt fűztem hozzá, magamtól nem kerestem volna, csak megláttam egy akcióban, és nem tudtam otthagyni. Nagyon pozitívan csalódtam, főleg a pigmentáltságát illetően! Azt gondoltam, hogy olyan "egynek elmegy" kategória lesz, de meglepően jó! A platinum beige-nek gyönyörű színe és fénye van, rengeteg sminkhez jó, nagyon alapszín. Biztosan beszerzek még pár árnyalatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

marlu

2014. november 22.

Nagyon szeretem! Tartós, szép színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Nagyon szeretem! Tartós, szép színek.

killerqueen

2014. október 7.

A legjobbak a vilagon! Akarhanyszor elcsabulok mas szemhejpuderre mindig megbanom es megfogadom ezentul csak L'orealt veszek.
Mindent tud amit tudnia kell, es elkepesztoen tartos minden L'oreal szemhejpuder.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

dius18

2013. február 9.

Sok szín megvan nekem is belőle és imádom.Nagyon szép színek,tartós,jól fed.Megéri megvenni és akciósan is ki lehet fogni.
Ja és amikor ez van rajtam valaki mindig megdicséri a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Ja és amikor ez van rajtam valaki mindig megdicséri a sminkem.

devcat

2013. január 27.

Nekem is nagyon sok szín megvan belőle, a L'oreal nekem örök szerelem, gyönyörű színek. Imádom mindet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

tanita

2012. október 16.

Majdnem az összes színe megvan, mindegyik kifogástalan minőségű. Jól pigmentált, gyönyörű színek. Kár, hogy megszüntették.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 16.

nani

2012. július 7.

Olyan szemhéjpúdert kerestem, amit nappali és alkalmi sminkhez is használhatok és intenzíven csillog Pár éve találtam rá a Chrome Shine-ra. Azóta csak ezt használom különböző árnyalatokban. Nappal vékony rétegben, alkalomra kicsit vastagabban viszem fel. Gyönyörűen csillog, könnyen felvihető, tartósnak ugyan nem mondanám, mert 4-6 óra elteltével begyűlik a szemhéjráncba, de kis igazítás után újra tökéletes a smink. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol