L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lysza1985, az összetevőket feltöltötte: Boglarr, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   3,6 g
Kategória:   Sminkek szájra

A legújabb limitált vörös szín kollekció, amelyet hírességek promotálnak. Így a megfelelő árnyalat kiválasztásában segítséget kaphatunk, hogy a haj és bőrszínünkhöz legjobban passzolót választhassunk.

Ár: 3000 , Eladó: Matzee
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest, V., fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost, sima posta

muszika

2019. október 26.

Nekem a JLo van meg, szupertartós és intenzív. szeretem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

Nekem a JLo van meg, szupertartós és intenzív. szeretem!:)

TheGirl

2018. október 5.

Nekem a JLo-s van meg nagyon szép színe van, tartós. Meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Nekem a JLo-s van meg nagyon szép színe van, tartós. Meg vagyok elégedve vele.

schonandi

2018. július 17.

Nekem az Eva árnyalata van meg és imádom :)) tartós is de konturnak ceruza nem árt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

vichikee

2018. július 4.

Freida gyönyörűszép árnyalata van meg. A rúzs állaga jó, kicsit kemény, de ezzel nincs problémám, a fedése szuper, nekem nagyon tartós, jó az illata, viszont borzasztóan szárít, amit még alapos aláhidratálással sem tudok kivédeni és ezért a -1*. Összességében szeretem, de ezt nem tudom neki megbocsátani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Csobanka

2018. április 11.

Azt hiszem ebből a termékcsaládból van meg a juliann's nude és vkinek a redje. Csak az előbbit használtam rendszeresen, világos bőrhöz nagyon szép viselet, kellemes. Nem túl tartós és vigyázni kell vele mert enyhén kenődik. Viszont nem kopik látványosan és könnyen felvihető. Hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

bianka093

2017. december 30.

Ezt a rúzst használtam egyik nap a munkahelyemen. Ettem, ittam és a kollégám megkérdezte, hogy újból rúzsoztam e magam. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Anyezz

2017. november 9.

by Freida árnyalatot birtoklok
Harsány és fiatalos, imádom. Maga a rúzs egyáltalán nem szárít, gyönyörűen fed és tartós<3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

by Freida árnyalatot birtoklok

Kedy

2017. október 29.

Nem hittem, hogy megtalálom a számomra tökéletes vörös rúzst, de az Eva-'s Red pont az, ami nekem kell. Csodaszép szín, rajtam tartós is. Ceruza azért kell a kontúrhoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

emb1p3

2017. október 15.

Nekem a Blake's Red van, ami hűvösebb tónusú, de abszolút jolly joker darab, minden bőr- és hajszínhez jól áll. Szárít - ilyen mínuszokban legalábbis -, de nem vészesen, hajlamos beülni a ráncokba, de nem látványosan. Viszont rajtam extra tartós, nem mászkál, inni-enni lehet vele, ha nem olajosat eszem, akkor reggeltől estig betonbiztos, még ceruzás alapozás sem kell (kontúr igen!). Kopni is szépen, diszkréten, egységesen szokott. Ilyet még nem is láttam, még sosem néztem ki furán vele, kiváló biztonsági darab. Összességében az én igényeimet tökéletesen kielégítni, hibái pedig könnyen elnézhetők.

Update: hát sajnos a lelkesedésem némileg csökkent. Ha nem elég alapos a kontúrom, akkor elszivárog a szám ráncaiban, kissé szárít is, és mostanában tartósnak se tűnik, ráadásul az összes Maybelline és L'Oreal rúzsom nekidörzsölődik a tok szélének rúzsozás közben, és ilyen kis bevágások alakulnak ki rajtuk, gondolom túl puhák. Összességében vegyetek inkább Rimmelt feleennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

angi00

2017. március 18.

Tavaly szülinapomra kaptam a Julianne árnyalatát. Én nem biztos hogy kiadtam volna érte ennyi pénzt, de azonnal beleszerettem, és azóta is pótolom ha elfogy:) Bár nem olcsó, mégis megéri az árát mert nagyon tartós, és nem szárítja ki a szám. Evés után is fennmarad, szóval napi 1-2-szer kell újrarúzsoznom, így sokáig elég :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.