L'Oreal Paris

Ár:   1666 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kétfázisú kímélő sminklemosó szemre és ajakra kifejezetten a vízálló és tartós sminkek kíméletes eltávolítására lett kifejlesztve. Nem hagy zsíros érzetet.  Könnyű és gyors sminkeltávolítás. Érzékeny szeműeknek és kontaktlencsét viselők számára is.

zsucci93

2019. március 20.

Szépen teszi a dolgát, könnyen el lehet vele távolítani akár vízálló szempillaspirált is. Nem csípi a szemem, nem irritálja a bőröm. Nálam úgy fogy, mint a cukor :) Jó lenne, ha lehetne nagyobb kiszerelésben is kapni, mert így pár hetente landol egy kosaramban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Moni1980

2018. október 25.

Vízálló szemfesték eltávolításához vettem, ugyanis nyáron sikerült beszereznem egy olyan szempillaspirált, amit micellás vízzel, szemfesték lemosóval nem tudtam lemosni. Ez a sminklemosó viszont tökéletesen és kíméletesen leszedi a vízálló sminket. Nem irritál, és más kétfázisú lemosókkal ellentétben nem marad utána olajos, kellemetlen utóérzet a szemen. Szuper és az ára is baráti!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Alex0920

2018. október 22.

Nagyon jó kis sminklemosó, nem irritál, nem csíp. Én csak a szememre használtam, pillanatok alatt le tudtam vele szedni a festéket, nem kellett agyon dörzsölnöm a szemem. Szuper termék, biztosan újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

anitazs

2018. március 17.

A legjobb sminklemosó, amit használtam. Mindent szépen leszed, nem csíp, nem irritál, nem szárít. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Krisztinaia

2017. április 17.

Ajándékba kaptam egyszer, akkor még annyira nem használtam lemosókat, így tartogattam.
Nagyon szuperül működött, mindennel elbánt, viszont ennyi pénzért találunk hasonlót és olcsóbbat is, így magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Tettix

2015. október 11.

Remek lemosó, szinte csak hozzáérintem a szememhez és már le is jött a (vízálló) festék. Az egyetlen baj vele, hogy drága, feleennyiért is van szinte ugyanilyen hatékony lemosó. Ettől függetlenül, jár az öt csillag, mert jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 11.

starkadri

2015. július 8.

Nagyon jó kis sminklemosó, nagyon finoman el lehet vele távolítani még a legragaszkodóbb vízálló szempillaspirált is, és egyáltalán nem okozott nálam irritációt. Annyi h nekem kicsit olajos érzetet hagy maga után, és ha a Bioderma sébium micellás vize 5 csillag akkor ez csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

siskin7

2015. április 12.

Megvettem és nem bántam meg. Szépen hozza a formáját, és leszedi a vízállót is hiba nélkül. Nem csíp, nem irritál, nem túl olajos. Majd meglátom, mi mellett maradok, mert ez még új termék a palettámon, de eddig szuper. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Bourbon Queen

2014. december 12.

Egyszerűen imádom! :) Tökéletesen eltávolítja tényleg a legtartósabb sminkemet is, pedig nem is öntök belőle sokat a vattakorongra. Nem irritál akkor sem, ha kinyitom közben a szemem. Próbáltam már mást is (olcsóbbat), de közel sem voltak ilyen jók, úgyhogy ezen inkább nem spórolok, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

barbusus93

2014. június 25.

tökéletesen eltávolítja a vízálló sminket :) egyedül az a bajom van vele, hogy egyszerre sok jön ki belőle... de a célt tökéletesen szolgálja :)

frissítés: egyébként nagyon zsíros érzetet hagy és az érzékeny szeműek helyében meggondolnám, hogy megvásárolják-e, használata után szemcseppet alkalmazok, mert másnap bepirosodik tőle a szemem. -1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Vitaminok: Panthenol