L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: kata.parkanyi, az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2014. október 27.

Bőrprobléma:   Tág pórusok

Matt arcbőr, fakó hatás nálkül. Kevésbé látható pórusok és apró ráncok.

dora3311

2019. május 16.

A kedvencem alapozóm volt! Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni! Nagyon szépen fedett, kevés is elég volt belőle, tényleg matt arcbőrt eredményezett (nem is igényelt púdert), és könnyű volt vele dolgozni. Azóta sem találtam hozzá hasonlót, hiába próbáltam több hab állagú alapozót. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Makk Zsuzsó

2018. január 2.

Update: Találtam otthon egy mintát belőle, és meg kellett újra állapítanom, hogy ez volt "A" photoshop alapozó. Vékony rétegben is tökéletesen fed, ennyire egységes színű, ugyanakkor természetes tónusú arcbőrt azóta sem produkált egy alapozó sem. Borzasztóan sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Azóta sem akadt jobb a kezembe.

2012. május 23. Eddig ez a legjobb alapozóm. Bársonyos, üde, egységes, matt arcbőrt csinál, nem fénylik át. Amit ígér, betartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

zsii

2016. december 15.

Ő az én igaz szerelmem, akinek a hiánya még mindig mardos, mióta nem vehetem kézbe :(
6 éven át jóban-rosszban a maximumot nyújtotta. Azóta alig találtam valamit, ami csak kicsit is megközelíti, s mindnek hatalmas hibái is voltak.
Bár már kialakult egy újabb szerelem, teljesen más jellegű, más hangulatú az egész.
Ha valaki tudja mivel pótolhatnám őt, hozzá méltóan, kérem jelezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

Ha valaki tudja mivel pótolhatnám őt, hozzá méltóan, kérem jelezze.

erynis

2016. október 29.

Drogériás alapozók közül nekem ez jött be a legjobban. Kellően mattított, de nem szárított, elég erős fedése volt. Sajnálom, hogy nálunk már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

heartagram

2016. május 25.

Szeretem, mert gyönyörű bőrt eredményez, könnyű eloszlatni, belesimul az arcszínbe, levegőzik alatta a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

mujerconfused

2016. február 29.

Jaj de nagyon szerettem ez a habocskát, bár szinte biztos vagyok, hogy túl sötét színt választottam belőle anno :D de a pattanásokat szépen betakarta. Nem értem, miért tűntek el ezek a habos alapozók, ez + a maybelline is nagyon jó volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

rekacska24

2015. június 9.

Kedvencem volt imádtam! Minden pénzt megèrt a felkenèse utáni selymes puha bőröm, ami órákon át hibátlan lett tőle. ebay en lehet kapni, máshol nem igazán :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

sztikke

2014. július 1.

A kedvenc alapozóm! Jól fed, tartós, imádom az állagát, és nekem elég sokáig elég. A legfontosabb viszont számomra az, hogy eddig ezzel az alapozóval maradt a legtovább matt a T-vonalam úgy, hogy közben nem volt túlságosan maszk hatása. Száraz bőrre viszont nem szabad felvinni, mert csak jobban kiemeli a hámló részeket.

Én egyébként ebayről rendeltem legutóbb, ha jól emlékszem kb 2600 forint volt. Először megijedtem, mert nem teljesen ugyanolyan a csomagolása, de szerencsére hamar rájöttem, hogy ugyanazt a terméket kaptam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

bogcsilike

2014. február 19.

Amint mondtam, sötét a bőröm. Nekem egy kicsit sötétebb kell ebből is, de nekem ez az az alapozó, ami mindig, mindenhol nálam van. Nagyon szeretem! Szép a fedése, könnyű, lágy az állaga. Eddigi valaha gyártott legjobb alapozó, még a True Match- nél is jobb, pedig az is egy elég Full-kategóriás alapozó! Jó az illata, nem képez pattanásokat, mert a legtöbb olyasmi alapozótól, mint az Essence, meg a Miss Sporty, pattanások keletkeznek az arcomon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Oraculum

2014. február 10.

Imádom az állagát, a színt nem jól választottam, de nyáron megfelel:)
Nagyon jó tapogatni utána az arcomat, finom, selymes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Imádom az állagát, a színt nem jól választottam, de nyáron megfelel:)
Nagyon jó tapogatni utána az arcomat, finom, selymes:)

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.